Personalista

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PERSONALISTA / -TKA
Pre koho je práca vhodná?
Pozícia vyžaduje skúseného odborníka, ktorý je schopný samostatne riešiť väčšinu každodenných problémov.
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Zodpovednosť za široký balík HR úloh pre inovatívneho profesionála, ktorý hľadá zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s fungujúcimi procesmi a má veľkú chuť učiť sa stále novým veciam.
Činnosti:
- Poskytuje podporu náborového procesu kvalifikovanej a nekvalifikovanej pracovnej sily.
- Koordinuje a vykonáva náborové aktivity, pripravuje náborovú inzerciu, zastupuje spoločnosť na rôznych externých náborových aktivitách.
- Vedie pracovné pohovory s potenciálnymi kandidátmi a spolupracuje s vedúcimi oddelení pri posudzovaní vhodnosti kandidáta.
- Vedie databázu uchádzačov o zamestnanie a vykonáva riadne a včasné vyrozumenie odmietnutých kandidátov v rámci výberových konaní.
- Spracováva a udržiava zverenú personálno-administratívnu agendu.
- Tvorba a implementácia HR procesov v spoločnosti v oblasti motivácie a starostlivosti o zamestnancov.
- Riadi proces evidencie a vybavovania problémov a sťažností zamestnancov.
- Vykonáva koučovanie/tréning manažérov v oblasti HR procedúr a riadenia ľudí.
- Poskytuje pomoc pri riadení výkonu zamestnancov.
- Vykonáva personálny reporting, príprava podkladov, sledovanie KPI
- Rieši personálne otázky a poskytuje konzultácie zamestnancom aj manažmentu, podľa potreby.
- Pripravuje informačné materiály za účelom zvýšenia informovanosti zamestnancov.
- Organizuje neformálne podujatia ( stretnutie s jubilujúcimi zamestnancami, najlepší zamestnanec a pod.)

Svoje životopisy, motivačné listy resp. žiadosti posielajte v slovenskom a anglickom jazyku. Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť Zákonníka práce a Ochrany osobných údajov
- pracovné skúsenosti v oblasti personálnej práce vo výrobnom podniku alebo skúsenosti s náborom a výberom zamestnancov min. 3 roky
- vynikajúce organizačné, komunikatívne a prezentačné schopnosti a zručnosti
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- flexibilita, samostatnosť, osobnostné predpoklady pre prácu s ľuďmi
- kreativita, asertivita, zručnosť motivovať, riešiť problémy, rokovať a vyjednávať, presviedčať
- schopnosť znášať záťaž a vyrovnať sa so stresom, taktná osobnosť s príjemným vystupovaním, zdvorilosť

Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 2794854   Dátum zverejnenia: 2.11.2016