Výrobný pracovník

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, 901 14 Malacky
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme výrobné pozície vhodné pre mužov i ženy:
Montážny pracovník, lisér, orezávanie a začisťovanie prestrekov na oknách
- výkon pracovných operácií podľa platných pracovných postupov a noriem
- zaisťovanie 100%-nej kvality vyrábaných dielov
- plnenie denného výrobného plánu

- bezplatná doprava do zamestnania
- dotované stravovanie
- motivačný prémiový systém

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú adresu.
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, flexibilita, zodpovednosť, zmysel pre detaily
- dobrý zdravotný stav, dobrý zrak
- ochota pracovať na zmeny
- výhodou je skúsenosť v automobilovom priemysle

Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 2425185   Dátum zverejnenia: 4.10.2016