Zmenový majster výroby (automotive)

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 682 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1682 eur brutto + prémie a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného, technicky zdatného majstra výroby do nášho automotive závodu, ktorý má skúsenosti s vedením ľudí. Chceš pracovať v perspektívnej automotive firme ktorá sa stará o svojich zamestnancov, ponúka skvelý zaškoľovací proces, výborný kolektív, priestor pre kariérny rast a aj seba rozvoj ? Neváhaj a reaguj, hľadáme práve teba!

Na tejto pozícii budete zodpovedný za:

- Riadenie a organizácia výroby na zmene podľa plánov výroby
- Zabezpečenie plynulého chodu výroby
- Stanovenie priorít a rozdeľovanie denných úloh
- Riadenie objemu a kvality výroby podľa požiadaviek logistiky
- Zadeľovanie pracovníkov do zmien
- Kontrola a evidencia odpracovaných hodín pracovníkmi zmeny
- Riadenie zaškoľovania zamestnancov, hodnotenie výkonov, bezpečnostné opatrenia
- Technický stav strojov, nástrojov, zariadení v kooperácii s údržbou
- Prijímanie nevyhnutných nápravných opatrení
- Dodržiavanie BOZP
- Účasť na riadení odpadového hospodárstva, na riadnom nakladaní s nebezpečnými látkami

- prémie a odmeny podľa internej smernice
- zamestnanecká doprava
- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca mesiaca
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo
- firemné akcie

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Vybraných uchádzačov budeme konaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax v oblasti výroby - pref. automobilový priemysel - na riadiacej pozícii - min. 2 roky
Znalosť povinností riadiaceho pracovníka v zmysle zák. č. 124/2006
Technická zdatnosť, organizačné schopnosti, aspoň základné znalosti z VDA 6.1

Spoločnosť Sisecam bola založená v roku 1935 s cieľom založiť turecký sklársky priemysel v súlade s víziou Mustafu Kemala Atatürka, veľkého a celosvetovo uznávaného lídra. Dnes je spoločnosť Sisecam významným globálnym hráčom v oblasti skla a chemikálií. Spoločnosť Sisecam je jediná globálna spoločnosť pôsobiaca vo všetkých kľúčových oblastiach výroby skla – vrátane plochého skla, sklenených výrobkov, sklenených obalov a sklenených vlákien. V súčasnosti sa spoločnosť Sisecam radí medzi dvoch najlepších svetových výrobcov skla a päť najväčších výrobcov sklenených obalov a plochého skla. Spoločnosť Sisecam je jedným z troch najväčších výrobcov uhličitanu sodného na svete a svetovým lídrom vo výrobe chrómových chemikálií.

Spoločnosť Sisecam hrá vedúcu úlohu v oblasti plochého skla, skleneného tovaru, sklenených obalov, chemikálií, automobilového priemyslu, sklených vlákien, baníctva, energetiky a recyklácie. Spoločnosť Sisecam okrem Turecka prevádzkuje výrobné závody v Nemecku, Taliansku, Bulharsku, Rumunsku, na Slovensku, v Maďarsku, Bosne a Hercegovine, Ruskej federácii, Gruzínsku, Ukrajine, Egypte, Indii a USA.

Spoločnosť Sisecam, ktorá uskutočňuje kroky k svojmu cieľu stať sa jedným z 3 najlepších svetových výrobcov vo svojich hlavných oblastiach činnosti, so svojimi kompetentnými ľudskými zdrojmi a inteligentnými technológiami nepretržite pokračuje v transformácii svojej digitálnej infraštruktúry a kultúry zvažovaním budúcich potrieb. Spoločnosť Sisecam má 88 rokov skúseností, viac ako 24 tisíc zamestnancov, výrobné aktivity v 14 krajinách na štyroch kontinentoch a predajnú sieť vo viac ako 150 krajinách, a pokračuje vo svojej ceste rastu v súlade so svojou stratégiou "Globalná excelentnosť" prostredníctvom inkluzívneho prístupu, ktorý podporuje rozvoj celého ekosystému spoločnosti. Spoločnosť Sisecam preberá zodpovednosť za ochranu planéty, posilnenie spoločnosti a transformáciu života so svojou stratégiou CareForNext, ktorá je v súlade s cieľmi trvalo udržateľného rozvoja Organizácie Spojených národov. Spoločnosť Sisecam využíva všetky svoje skúsenosti a kompetencie na podporu trvalo udržateľného rozvoja v každom aspekte.http://www.sisecam.com.tr/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2405935  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 682 EUR/mesiac