Zmenový majster

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizácia výroby na zmene podľa plánov výroby
- zabezpečenie plynulého chodu výroby
- stanovenie priorít a rozdeľovanie denných úloh
- riadenie objemu a kvality výroby podľa požiadaviek logistiky
- zadeľovanie pracovníkov do zmien
- kontrola a evidencia odpracovaných hodín pracovníkmi zmeny
- riadenie zaškoľovania zamestnancov, hodnotenie výkonov, bezpečnostné opatrenia
- technický stav strojov, nástrojov, zariadení v kooperácii s údržbou
- prijímanie nevyhnutných nápravných opatrení
- dodržiavanie BOZP
- účasť na riadení odpadového hospodárstva, na riadnom nakladaní s nebezpečnými látkami

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

zmenový majster
3

- prax v oblasti výroby - pref. automobilový priemysel - na riadiacej pozícii - min. 2 roky
- technická zdatnosť, organizačné schopnosti, aspoň základné znalosti z VDA 6.1

Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 2405935   Dátum zverejnenia: 3.11.2016