Technológ

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Malacky
Termín nástupu
júl 2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a aktualizácia Layoutu výrobných liniek,
- plánovanie pracovísk s ohľadom na ergonómiu, optimálnu a efektívnu organizáciu pracoviska s ohľadom na BOZPa s ohľadom na minimalizáciu záťaže pracovníkov,
- tvorba a aktualizácia výkresovej dokumentácie, technologických a pracovných postupov,
- tvorba a správa procesných diagramov výroby, kontrola kusovníkov projektov

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- znalosť NJ alebo AJ - pokročilá úroveň
- CAD 2D, MS Office

Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 2384690   Dátum zverejnenia: 3.11.2016