Elektrotechnik (slaboprúd)

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, Bratislavský kraj, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza porúch a zabraňovanie ich opakovaniu
- výkon údržby a opráv elektroniky strojov a zariadení
- zodpovednosť za 100 %-nú kvalitu vykonanej práce vo svojej profesii spôsobom samokontroly

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

- znalosti v oblasti robotiky a PLC - vítané
- prax vítaná
- základná znalosť práce s PC, MS office
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhl. § 21 (§22 vítaný)
- manuálna a technická zručnosť
- technické myslenie
- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- ochota pracovať na zmeny

Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2070993   Dátum zverejnenia: 3.11.2016