Nástrojár vstrekovacích foriem

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Tovarenska 15, 901 14 Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Udržiava bezproblémový chod prevádzky výroby s cieľom optimalizovať pracovný proces
Zabezpečuje všetky činnosti ako demontáž, úpravy, opravy, technické zmeny, opätovné zloženie a iné tak, aby nástroj, forma a ostatné komponenty boli uvedené do 100 %-ného funkčného stavu
Zabezpečuje obsluhu, leštenie, čistenie, brúsenie a opravy konvenčných strojov a zariadení v kovovej konštrukcii
Kontroluje pri otvorení nástroja resp. formy funkčnosť všetkých jeho častí bez ohľadu na dôvod poruchy
Navrhuje zmeny pre vylepšenie technického chodu nástroja, formy, prípravku a iných komponentov

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky a zašlite žiadosť + životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na uvedenú adresu, e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

2

Vzdelanie v odbore nástrojár (na údržbe), mechanik nastavovač, strojný mechanik, resp. zámočník (nástrojár vo výrobe)
Odborná prax aspoň 2 roky, skúsenosti so vstrekolismi, prax v oblasti nástrojov a foriem,
Veľmi dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii, zváračský preukaz, technické myslenie a technická - manuálna zručnosť
Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť
Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com
ID: 2037974   Dátum zverejnenia: 18.10.2016