Disponent

RF, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, 901 04 Malacky
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracováva hlavné plány výroby s cieľom zabezpečiť dohodnuté požiadavky zákazníkov
- monitoruje a kontroluje skladové zásoby, navrhuje výšku skladových zásob, zodpovedá za určené minimálne a maximálne množstvá
- disponuje výrobný materiál
- plánuje výrobu pre daný (pridelený) projekt
- vybavuje korešpondenciu súvisiacu s dispozíciou, dodávkami a fakturáciou tovarov
- komunikuje so zákazníkmi
- práca v systéme SAP

Práca v perspektívnej a expandujúcej organizácii so zahraničným know-how, pôsobenie v mladom dynamickom tíme, možnosť profesionálneho a osobného rozvoja.

V prípade Vášho záujmu pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom resp. nemeckom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov mailom alebo poštou na uvedenú adresu.
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- prax vo výrobnej spoločnosti na odd. logistiky min. 1 rok - v automobilovom priemysle výhodou
- organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, logické myslenie, flexibilita
- nutná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka a PC-Word, Excel

Prosperujúca výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá spracovávaním komponentov pre automobilový priemysel. Líder v oblasti obstreku skiel, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov. RF, spol. s r.o. Malacky je najväčším závodom koncernu Richard Fritz GmBH so sídlom v Besigheime v Nemecku a hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľnej pracovnej pozície.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 15
901 04 Malacky
www.fritz-group.com

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 1141925   Dátum zverejnenia: 8.12.2016