UX designer / Front end developer

RF elements s.r.o.

Miesto práce
Jasenovská 2528, okres Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre špičkových uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť so zavedenými produktmi a vysokým renomé na trhu po celom svete, vyvíjame a vyrábame telekomunikačné produkty určené pre profesionálne nasadenie u internetových providerov. Sme na trhu viac než 6 rokov, pochádzame zo Slovenska, sme ukrutne inovatívni, technologicky na úplnej svetovej špičke, zakladáme si na jednoduchosti, účelnosti, výkonnosti a nekompromisnej kvalite. A tiež netrpíme zbytočnou skromnosťou.

Koncom tohto roka uvedieme na trh produkt, ktorý sme vyvíjali uplynulé 3 roky. Tento unikátny produkt sa stane novým štandardom vo WISP industry, kde podnikáme. Jeho premiéra je naplánovaná na október tohto roku a podľa nás je produkt samotný natoľko unikátny a inovatívny, že jeho uvedením na trh zatrasieme štandardami WISP technológie.

Finalizácia produktu, spolu s množstvom práce spojenej s uvedením produktu na trh, jeho supportom a ďalším vývojom po uvedení na trh, otvára jedinečnú šancu pridať sa k nášmu vývojovému Teamu. Ak si šikovný, samostaný, myslí ti to, zvládaš učiť sa a aplikovať najnovšie technológie, nebojíš sa tvrdo pracovať, máš svetové ambície a chceš sa podieľať na vývoji produktu, ktorý zmení celú jednu industry, si ten správny adept pre náš team.

- práca v slovenskej spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou
- realna participacia na vývoji skutočného produktu
- možnosť profesionálneho rozvoja v zabehnutom teame developerov
- práca v špičkovo vybavenom novovybudovanom pracovisku s nadštandartnými možnosťami
- férový prístup vedenia spoločnosti
- práca v mladom a veselom kolektíve :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

a) Požiadavky na UX designer časť práce

Požiadavky:
- analyzovať a navhrnúť nové UI/UX
- návrh, vývoj client side aplikácie a písanie testov
- znalosť HTML, CSS a JavaScript
- znalosť aspoň jedného JS frameworku, napr. Angular, React, Ember. Konkrétny výber by sme nechali na uchádzačovi (po našom súhlase)
- znalosť OOP
- skúsenosť s REST službami

Výhody:
- skúsenosti s WebSocket
- skúsenosti s vizualizačnými knižnicami (napr. D3.js)
- skúsenosti so štandardnými knižnicami a nástrojmi ako Bootstrap, JQuery, LESS, Bower

b) Požiadavky na Front end developer časť práce

Požiadavky:
- prehľad o najnovších UI/UX trendoch v mobilnom a webovom segmente
- schopnosť navrhnúť responzívne UI pre web a mobilné zariadenia
- znalosť HTML a CSS
- základná znalosť JavaScriptu

We are wireless networking vendor. We solve the issue of interference in wireless networks by our proprietary technology based on noise rejecting antennas, virtually lossless connector and systems scalability. We deliver technology for fast, sustainable wireless.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2627375  Dátum zverejnenia: 1.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre špičkových uchádzačov