Supply Chain Manager for R&D team - Junior

RF elements s.r.o.

Miesto práce
Jasenovská 2528, Humenné 066 01, okres Humenné
Termín nástupu
IHNEĎ alebo NIKDY
Mzdové podmienky (brutto)
platové ohodnotenie primerané osobnému nasadeniu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme inovatívna špička v odbore a práve hľadáme novú posilu do nášho rozbehnutého teamu. Ponúkame ti možnosť stať sa členom DREAMTEAMU, kde neexistujú žiadne limity.

Sme inovatívna jednotka na trhu, priekopníci v odvetví. Hádžeme do koša lepšie nápady ako konkurenti uvádzajú na trh. Máme najlepší vývojový team v branži, máme roky skúseností a využívame najmodernejšie technológie. Sme zavedená značka na globálnom trhu, máme vybudovanú obchodnú sieť na všetkých kontinentoch, máme desiatky tisíc spokojných zákazníkov z celého sveta a máme desiatky nasraných konkurentov. Tiež z celého sveta. Sme iní a rozmýšľame inak, ako väčšina, nenechaj sa zmiasť tým, že sme z Humenného.

Ak chceš niečo dokázať a nie len chodiť ako zombik každé ráno do práce a nadávať, ako je všetko na..., máš jedinečnú šancu stať sa členom nášho DREAMTEAMU. Ak si veríš, máš ambície byť najlepší a nebojíš sa to ukázať, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom, prečo by sme si mali do nášho DREAMTEAMU vybrať práve teba. Ak nás zaujmeš, dáme ti šancu osobne nás presvedčiť o tvojich kvalitách. Ak náš nezaujmeš, tak... Proste sa snaž zaujať.

Prvou podmienkou je perfektná znalosť angličtiny na každodennú prácu / komunikáciu s dodávateľmi, z ktorých ani jeden nie je zo Slovenska. Výhodou je znalosť iných svetových jazykov na komunikačnej úrovni. Budeš mať možnosť navštíviť Čínu a iné krajiny, v ktorých máme dodávateľov, kde bude znalosť angličtiny potrebná na tvoje prežitie :)

Druhou podmienkou je zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, šikovnosť a ochota byť podporou pre naše vývojové oddelenie. Potrebujeme partnera / kolegu, ktorý nás podporí v našej práci pohotovým a zodpovedným prístupom kedykoľvek je potrebné. Ako juniora ťa budú čakať aj menej populárne veci ako cestovná agenda (letenky, víza, hotely...), kopec papierov spojených s prevádzkou nášho teamu a kopec drobností, ktoré musí niekto urobiť. O to viac by ťa to malo motivovať k postupu na seniorskú pozíciu, ktorý zavisí výhradne od tvojho nasadenia a tvojich schopností. Našej poslednej kolegyni to trvalo šesť mesiacov. Sme síce v Humennom, ale u nás ti rodinkárstvo, alebo známosti nijak nepomôžu.

Treťou podmienkou je tvoj prístup k práci, k určeným cieľom a tvoja schopnosť zapadnúť do nášho kolektívu. Technologicky sme top, a tak aj fungujeme. Všetko je u nás naozaj, žiadne "akože". Sme 24/7 online, predávame produkty, ktoré sami vymýšľame. Sme naozaj iní - kto nezažil, ten nepochopí. Miestami nechápu ani tí, čo zažili.

Ak si sa dočítal až sem a nebojíš sa tejto výzvy, tak napíš. Ak máš obavy alebo si nie si istý, nemárni náš, ani svoj čas.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- pracovnú ponuku ktorá sa nebude opakovať
- príležitosť byť súčasťou TOP technologickej firmy
- dennodenná príležitosť komunikovať v cudzom jazyku
- kreatívna práca
- možnosť profesionálneho rozvoja
- práca v špičkovo vybavenom novovybudovanom pracovisku s nadštandartnými možnosťami
- práca v mladom a veselom kolektíve :)
- férový prístup

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvojou každodennou prácou bude komunikovať s našimi dodávateľmi po celom svete a nikdy nekončiacou úlohou bude myslieť za dodávateľa tri kroky dopredu. Našimi dodávateľmi sú zväčša technologické firmy z Ázie, ktorí sú síce špička v odbore, ale čo sa komunikatívnosti týka, sú na úrovni 5 ročného dieťaťa. Je potrebné neustále ich kontrolovať a pripomínať dôležité detaily tak, aby sme dosiahli svoj cieľ v správnej kvalite a v správnom termíne. Tvojou úlohou je vedieť, čo dodávateľ práve potrebuje, alebo bude potrebovať, a postarať sa o to, aby to dostal. Ak nebudeš vedieť odpovedať na odborné otázky, na pomoc máš komplet vývojový team hneď za tvojím chrbtom, prípadne jednu z dvoch kolegýň na rovnakej pozícii, ktoré síce vyzerajú ako neviniatka, ale sú schopné na počkanie do pozoru zašorovať ktoréhokoľvek z našich dodávateľov, ak nedostanú odpoveď, ktorú očakávajú.

S našimi dodávateľmi máme rokmi budované veľmi otvorené a úzke vzťahy. Dodávateľa musíš držať na krátko a mať prehľad o každom jednotlivom detaile, na ktorom práve pre nás pracuje, ale na druhú stranu musíš byť ochotný poradiť a pomôcť, byť vždy čestný, otvorený, pripravený reagovať na akýkoľvek podnet alebo otázku, a to bez ohľadu na dennú hodinu alebo aktuálny deň v kalendári. Slovensko nie je pupok sveta a nikoho naše štátne sviatky nezaujímajú. Svoj telefón nesmieš NIKDY vypnúť a email v mobile nemá človek na parádu, chápeme sa. Byť online 24/7 je u nás štandard, my tak fungujeme - keď nie si schopný takto fungovať, tak kašli na to, toto nie je pre teba.

Spokojný dodávateľ sa ti za to odvďačí včasnými dodávkami v perfektnej kvalite, za ktoré budeš mať od nás štedré prémie. Naopak, ak to budeš flákať, nebudeš sa o plnenie termínov a kvalitu starať, alebo nedajbože budeš klamať nám alebo dodávateľom, termíny dodávok nedodržia alebo odfláknu kvalitu a na prémie môžeš zabudnúť, a navyše dostaneš padáka. Bim-bam, a rozprávky je.. poznáš to. Nikto z toho nebude šťastný. A my chceme byť všetci šťastní, ružovolíci a spokojní parchanti. Takže asi toľko k tvojej náplni práce, MILÁŠKU.

A ešte vtip na záver: My v RF elements preferujeme work-life balance.

We are wireless networking vendor. We solve the issue of interference in wireless networks by our proprietary technology based on noise rejecting antennas, virtually lossless connector and systems scalability. We deliver technology for fast, sustainable wireless.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2240036  Dátum zverejnenia: 31.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové ohodnotenie primerané osobnému nasadeniu