KDGD - K**** Dobrý Grafický Dizajnér

RF elements s.r.o.

Gagarinova 7/a, Bratislava (ale podobného pacienta hľadáme aj do nasho insanitoria v Humennom), Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme inovatívna špička v našom biznise a práve hľadáme novú posilu. Ponúkame ti možnosť stať sa členom SUPERTEAMU, kde neexistujú žiadne limity.

Sme inovátori, a sme bez hanby. Hádžeme do koša lepšie nápady ako konkurenti uvádzajú na trh. Máme najlepší vývojový team v branži, máme roky skúseností a využívame najmodernejšie technológie. Náš brand je globálna značka, máme vybudovanú obchodnú sieť na všetkých kontinentoch, máme desiatky tisíc spokojných zákazníkov z celého sveta a máme desiatky nasraných konkurentov. Tiež z celého sveta. Sme iní a rozmýšľame inak ako väčšina. Čo nie je zase také ťažké, keďže väčšina nerozmýšľa vôbec.

Vytrvalo hľadáme tých najlepších grafických dizajnérov. Nie že by nás to nejako mimoriadne bavilo, ale roboty nám pribúda raketovým tempom a to ešte len chystáme tie naozaj VEĽKÉ veci, a taký šikovný grafický dizajnér, veselý, šťastný a s piesňou na perách, ten je na to proste najlepší. Skúšali sme aj iných, napríklad takí podlahári, betonári, záhradníci, finanční kontrolóri.. ale ono nie. Ukázalo sa, že predsa len Grafický Dizajnér, to je ten koho potrebujeme. Tak tak, starý dobrý Grafický Dizajnér..

Grafický dizajn v RF elements nie je len zamestanie, to je ako keď máte šesť prstov alebo každé oko inej farby - s tým proste treba žiť. Chce to celého človeka. Grafický dizajn u nás má široký záber, checkni si náš web - všetko čo na ňom uvidíš sme vymysleli a vyprodukovali sami: grafiku, videá, datasheety, fotky, dizajn webu, atd. K tomu si pridaj produktové katalógy, produktové obaly, manuály, letáky, roll-up panely, emailingy, prezentácie...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Hľadáme grafikov s elementárnym citom pre túto prácu, technickou precíznosťou v DTP a s praktickými zručnosťami s Adobe produktami (Ps, Ai, Id). Ak si niekedy robil alebo robíš podobnú prácu, napr. grafika vo webshope, u distribútora, v agentúre apod., a si v tom dobrý, toto je job pre teba. Naopak, ak nerád pracuješ, nebudeš náš človek.

Nehľadáme jednorožca medzi grafickými dizajnérmi, ale niekoľko šikovníkov v tej správnej kombinácii. Je nám jasné, že nikto nevie všetko (okrem majiteľov tejto firmy - tí sú samozrejme absolútne dokonalí, živí polobohovia, ó slnká našich dní). Dôležitý je tvoj prístup. Zručný, usilovný, rýchlo sa učíš - to znie dobre. Hneď ako sa zžiješ (hrozné slovo) s naším dizajnovým štýlom a spôsobom akým pracujeme, začne zábava. Kľúčová je schopnosť porozumieť zadaniu, naším produktom, pointe toho čo chceme povedať. Remeselná stránka veci "ako to urobíš" nie je sama osebe kľúč k dlhodobému úspechu. Čo nevieš sa naučíš - ak sám chceš a si zvyknutý makať.

Budeš produkovať rôzne grafické výstupy do tlače, na web a do emailingov, obrázky, fotky, infografiky, ďalej datasheety, produktové fotky, produktový katalóg, produktové obaly, návody na použitie, rôzne letáky, ppt prezentácie, občas roll-up panely, reklamné bannery apod. Spolupracovať budeš s najlepším teamom dizajnérov a budeš sa priamo podieľat svojou prácou na úspechu produktov ktoré sami vyvíjame, staneš sa členom teamu vývojárov revolučných produktov.

U nás neexistujú limity, chceme len to najlepšie. Vzhľadom na naše globálne pôsobenie bude tvoja práca porovnávaná na rôznych svetových eventoch s tými najlepšími z celého sveta. Grafické stvárnenie ktoréhokoľvek výstupu, či obal, katalóg, banner, alebo web prezentácia je to prvé čo zákazník vidí, preto je tvoja práca pre nás extrémne dôležitá a rozhodne to nenecháme robiť len tak niekoho.

Ak sa v tom vidíš a chceš sa stať jedným z nás, pošli nám CV a ukážky svojej doterajšej práce.

We are wireless networking vendor. We solve the issue of interference in wireless networks by our proprietary technology based on noise rejecting antennas, virtually lossless connector and systems scalability. We deliver technology for fast, sustainable wireless.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2046443  Dátum zverejnenia: 20.3.2015