Senior Java developer / Team leader

RF elements s.r.o.

Miesto práce
Gagarinova 7/a, 82105 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ alebo NIKDY
Mzdové podmienky (brutto)
platové ohodnotenie primerané osobnému nasadeniu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme výrobca bezdrôtových telekomunikačných zariadení - sme inovatívna špička v odbore a práve hľadáme novú posilu do jadra nášho softvérového teamu. Vlastne inak - ponúkame ti možnosť stať sa členom DREAMTEAMU, kde neexistujú žiadne limity.

Náš core business je výroba zariadení pre wireless networking. Sme zavedená značka na globálnom trhu, máme vybudovanú globálnu distribučnú sieť, desiatky tisíc spokojných zákazníkov z celého sveta... a desiatky nasraných konkurentov. Tiež z celého sveta.

Sme nekonvenční inovátori, technologicky leadri. Hádžeme do koša lepšie nápady než naši konkurenti uvádzajú na trh. Bol by si naivný, keby si nás podcenil len preto, že sme zo Slovenska.

Asi pred rokom sme vytvorili team sw developerov, ktorý intenzívne pracuje na projekte o ktorom príliš nerozprávame. Projekt rieši inovatívny spôsob prepojenia osôb, zariadení a internetu(siete). Je dizajnovaný pre globálne použitie, so stovkami tisíc až miliónmi užívateľov. Ide o úplne nové riešenie, ktoré sa na trhu nevyskytuje. Preto sme takí podivne tajomní. Aj ten Hrad v Karpatoch by nám závidel.

Aktuálne na projekte pracuje úzky okruh ľudí. Teraz je podľa nás správny čas, aby sme dali projektu správnu veľkosť a razanciu. Preto čítaš tento inzerát. Ide o prácu priamo v jadre vývoja projektu. Ak nás presvedčíš, ze si ten správny človek pre náš DREAMTEAM, budeš súčasťou veľkej svetovej veci... SKUTOČNE VEĽKEJ A SKUTOČNE SVETOVEJ.

Ak si veríš, máš ambície byť najlepší a nebojíš sa to ukázať, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom, prečo by sme si mali do nášho DREAMTEAMU vybrať práve teba. Ak nás zaujmeš, dáme ti šancu osobne nás presvedčiť o tvojich kvalitách. Ak náš nezaujmeš, tak... Proste sa snaž zaujať.

Pozri, je nám jasné že svet okolo teba je plný sladkých nástrah. Veľké globálne husté mená, malé lokálne husté mená, vyžierači eurofondov, dekompresori štátneho rozpočtu, či mraky iných softvérových firiem potrebujú "headcount" neustále. Potrebujú headcount, a niektorí platia slušne, nie že nie. Takže kľudne pokračuj dalej v klikaní na ich ponuky. Budeš proletárom softvérového priemyslu. Budeš klikať na nove features a reportovať, analyzovať virusy, cudzie kódy.. Budeš projekt manažérom nikdy nekončiacich projektov, zmyslu ktorých radšej nechceš rozumieť. Roboty pre dve ruky, myš a klávesnicu je vždy dosť.

Popri tom všetkom budeš snívať o tom, že sa dáš potetovať, alebo že vyhráš Olympijské hry v CS alebo - buďme k sebe úprimní, nikdy si nebol béčko - že Stephen Hawking ti dá lajk na fejsbúku. A budeš pomaly a potichu obrastať tukom, plešatieť a hnusne starnúť. A KEBY LEN TO! Ty sa vôbec nedostaneš k vytváraniu kódu, ktorý tieto firmy preslávil a kvôli čomu si sa tam vždy chcel zamestnať! Tak hurá do toho, nech máš o čom rozprávať vnúčatám.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
- príležitosť podieľať sa na projekte ktorý bude ĎALŠIA VEĽKÁ VEC
- pracovnú ponuku ktorá sa nebude opakovať
- príležitosť byť súčasťou TOP technologickej firmy
- kreatívna práca
- možnosť profesionálneho rozvoja
- práca v špičkovo vybavenom novovybudovanom pracovisku s nadštandartnými možnosťami
- práca v mladom a veselom kolektíve :)
- férový prístup

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvojou každodennou prácou a hlavnou úlohou bude byť oporou nášho Java team-u. Kompletne a komplexne poznať náš systém. Vedieť vybrať ktorá z technológií je to správne riešenie pre problém ktorý sa práve rieši. Navrhnúť správnu architektúru pre nové komponenty systému a zanalyzovať/vylepšiť to čo už máme. Koordinovať coder-ov ktorý sú v našom teame, prideľovať im úlohy a manažovať ich prostredníctvom nášho task-ovacieho systému (Jira). Samozrejme od teba ako team-leadera čakáme že budeš kedykoľvek vedieť poradiť svojím kolegom, a ich nápady správne okomentuješ, podporíš alebo podebatuješ o inom/lepšom riešení.

Ako od senior developera od Teba očakávame kvalitný nepriestrelný kód ktorý prejde testami (ktoré k nemu napíšeš) a bude príkladom ostatným kolegom - juniorom. K tomuto samozrejme patrí aj správna dokumentácia.

Takže požiadavky na Teba:

Minimum 5 rokov Java SE, EE

- Spring IoC
- Spring security
- JSR 311(Jersey)
- Spring Web
- GWT
- JSR 317(Hibernate)
- Java concurrency/multithreading
- JMS (Java Message Service)
- maven / ivy+ant

- Software analysis and design
- Software testing and documentation
- CI systems

- Agile development methodology
- Knowledge and usage of GIT

- Experience with leading a software development team
- Knowledge of Jira (or similiar software)

Bonus skills:
- Knowledge of other programming languages (C, C++)
- Knowledge of Bamboo (or similiar software)

We are wireless networking vendor. We solve the issue of interference in wireless networks by our proprietary technology based on noise rejecting antennas, virtually lossless connector and systems scalability. We deliver technology for fast, sustainable wireless.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1997835  Dátum zverejnenia: 3.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové ohodnotenie primerané osobnému nasadeniu