Obchodný manažér pre Nr.1 inovátora na trhu. Heslo: Dreamjob

RF elements s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Gagarinova 7/a
Termín nástupu
IHNEĎ alebo NIKDY
pre obmedzený počet znakov nieje možné uviesť presnú sumu :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme inovatívna špička v odbore a práve budujeme NOVÝ obchodný TEAM. Teda inak - budujeme DREAMTEAM. Ponúkame ti možnosť stať sa členom DREAMTEAMU, kde neexistujú žiadne limity.

Sme zavedená značka na globálnom trhu, máme vybudovanú obchodnú sieť na všetkých kontinentoch, máme desiatky tisíc spokojných zákazníkov z celého sveta a máme desiatky nasraných konkurentov. Tiež z celého sveta. Sme inovatívna jednotka na trhu, priekopníci v odvetví. Hádžeme do koša lepšie nápady ako konkurenti uvádzajú na trh. Máme najlepší vývojový team v branži, máme roky skúseností a využívame najmodernejšie technológie. Sme iní a rozmýšľame inak ako väčšina.

Ak chceš niečo dokázať a nie len chodiť ako zombik každé ráno do práce, máš jedinečnú šancu stať sa členom nového obchodného DREAMTEAMU. Ak si veríš, máš ambície byť najlepší a nebojíš sa to ukázať, pošli svoj životopis spolu s motivačným listom, prečo by sme si mali do nášho DREAMTEAMU vybrať práve teba. Ak nás zaujmeš, dáme ti šancu osobne nás presvedčiť o tvojich kvalitách. Ak nás nezaujmeš, tak.. proste snaž sa zaujať.

Prvou podmienkou je perfektná znalosť angličtiny - tvoj šéf bude Američan a nikto z tvojich zákazníkov nebude Slovák. Výhodou je znalosť iných svetových jazykov (španielčina, portugalčina, ruština, čínština) na komunikačnej úrovni.

Druhou podmienkou je schopnosť a ochota cestovať po celom svete. Často cestujeme na stretnutia so zákazníkmi, na rôzne industry eventy po celom svete, pravidelne navštevujeme distribútorov. RF elements On Tour. Bodka.

Treťou podmienkou je tvoj prístup k práci, k určeným cieľom a tvoja schopnosť zapadnúť do nášho kolektívu. Technologicky sme top a tak aj fungujeme. Všetko je u nás naozaj, žiadne "akože". Sme 24/7 online, predávame produkty ktoré sami vymýšľame. Sme naozaj iní - kto nezažil, ten nepochopí. Miestami nechápu ani tí čo zažili.

Ak si sa dočítal až sem a nebojíš sa tejto výzvy, tak napíš. Ak máš obavy, alebo si nie si istý, máme pre teba dobrú správu: firmy ako T-sytems, DELL, IBM a mraky iných korporácií berú zúfalcov neustále, takže kľudne pokračuj dalej v klikaní na ich ponuky a snívaj. Budeš Process Manager, Rollout Manager, Change manager, Pricing Manager, Partner Manager, alebo nejaká iná opička manažer. Budeš klikať na tri políčka vľavo dole doobeda a na tri iné vpravo hore poobede. Budeš posielať emaily s významnými skratkami ako FYI alebo ASAP. Ak budeš dobrý, po roku začneš porovnávať dva stĺpce v exceli a po ďalších dvoch rokoch ti pridajú deň dovolenky. A jediná vec, ktorú budeš riadiť, je auto. Tak hurá do toho, nech máš o čom rozprávať vnúčatám.

- pracovnú ponuku ktorá sa nebude opakovať
- príležitosť byť súčasťou TOP technologickej firmy
- neobmedzenú výšku odmien (je to len a len na tebe)
- zábavu akú si ešte nezažil
- férový prístup

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Portugalský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Tvojimi zákazníkmi budú naši distribútori. Tvojou každodennou a nikdy nekončiacou úlohou bude myslieť za zákazníka tri kroky dopredu, je jedno, či je to obrovský distribútor alebo malý reseller, tvojou úlohou je vedieť čo zákazník práve potrebuje, alebo bude potrebovať, a postarať sa o to aby to dostal.

So zákazníkmi máme veľmi otvorené a úzke vzťahy. Zákazníka nesmieš nikdy sklamať, musíš byť vždy čestný, otvorený, nadupaný informáciami, ochotný poradiť a pomôcť, a to bez ohľadu na dennú hodinu alebo aktuálny deň v kalendári. Slovensko nie je pupok sveta a nikoho naše štátne sviatky nezaujímajú. Svoj telefón nesmieš NIKDY vypnúť a email v mobile nemá človek na parádu, chápeme sa. Byť online 24/7 je u nás štandard, my tak fungujeme - keď nie si schopný takto fungovať, tak kašli na to, toto nie je pre teba.

Spokojný zákazník sa ti za to odvďačí výživnými objednávkami z ktorých budeš mať od nás štedré prémie. Naopak, ak to budeš flákať, nebudeš sa o zákazníkov starať, alebo nedajbože im budeš klamať, žiadne objednávky nebudú a na prémie môžeš zabudnúť, a navyše dostaneš padáka. Bim-bam, a rozpravky je.. poznáš to. Nikto z toho nebude šťastný. A my chceme byť všetci šťastní, ružovolíci a spokojní parchanti. Takže asi toľko k tvojej náplni práce, MILÁŠKU.

A ešte vtip na záver: My v RF elements preferujeme work-life balance.

We are wireless networking vendor. We solve the issue of interference in wireless networks by our proprietary technology based on noise rejecting antennas, virtually lossless connector and systems scalability. We deliver technology for fast, sustainable wireless.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1957724  Dátum zverejnenia: 27.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: pre obmedzený počet znakov nieje možné uviesť presnú sumu :)