RF technik na výrobu a meranie prototypov

RF elements s.r.o.

Miesto práce
Jasenovská 2528, Humenné 066 01, okres Humenné
Termín nástupu
čo najskôr
ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre špičkových uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predmetom našej činnosti je vývoj a výroba komunikačných zariadení. Sme aktuálna jednotka na trhu. Na posilnenie vývojového teamu hľadáme technika na výrobu a meranie prototypov.

Náplňou práce je asistencia pri výrobe a meraní prototypov našich budúcich výrobkov, prevažne antén a vlnovodov. Náplň práce spočíva vo výrobe prototypov s využitím bežnej remeselnej zručnosti, ale aj najmodernejšej techniky ako 3D tlač, CNC obrábanie toto pod vedením Senior inžiniera, následne samostatné meranie RF parametrov ako VSWR, Zisk a vyžarovacia charakteristika antén vo vlastnom RF laboratóriu vybavenom meracími prístrojmi značiek Agilent, Anritsu, HP prípadne aj v externých laboratóriách podľa potreby. Uchádzač by mal mať všeobecný prehľad v rádio technike, anténnej technike, resp elektronike.

Na Tvojom vzdelaní nám primárne nezáleží, dôležitá je kvalita Tvojej práce, schopnosti rýchlo sa učiť, samostatnosť, efektivita a dôveryhodnosť a chuť do práce. Všetko ostatné ta rýchlo naučíme!

- práca v špičkovej slovenskej spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou
- kreatívna práca
- možnosť profesionálneho rozvoja
- možnosť podieľať sa na vývoji zaujímavých produktov
- práca doma alebo v neštandardnom čase
- práca s najmodernejšou špičkovou technikou a technológiami
- práca v špičkovo vybavenom novovybudovanom pracovisku s nadštandartnými možnosťami
- práca v mladom a veselom kolektíve :)
- férový prístup zo strany vedenia spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,IT,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

cieľavedomý, zodpovedný, samostatný, tímový hráč, otvorená myseľ, vysoké nasadenie

We are wireless networking vendor. We solve the issue of interference in wireless networks by our proprietary technology based on noise rejecting antennas, virtually lossless connector and systems scalability. We deliver technology for fast, sustainable wireless.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1830766  Dátum zverejnenia: 11.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre špičkových uchádzačov