3D dizajnér / konštruktér - Junior

RF elements s.r.o.

Miesto práce
okres Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
čo najskôr
ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre špičkových uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť so zavedenými produktmi a vysokým renomé na trhu po celom svete, vyvíjame a vyrábame telekomunikačné produkty určené pre profesionálne nasadenie u internetových providerov. Sme na trhu viac než 7 rokov, pochádzame zo Slovenska, sme ukrutne inovatívni, technologicky na úplnej svetovej špičke, zakladáme si na jednoduchosti, účelnosti, výkonnosti a nekompromisnej kvalite. A tiež netrpíme zbytočnou skromnosťou.

Množstvo práce spojenej s uvedením novej série produktov na trh, otvára jedinečnú šancu pridať sa k nášmu špičkovému vývojovému Teamu. Ak si šikovný, samostaný, inovatívny, myslí ti to, zvládaš učiť sa a aplikovať najnovšie technológie, nebojíš sa tvrdo pracovať, máš svetové ambície a chceš sa podieľať na vývoji produktu, ktorý zmení celú jednu industry, si ten správny adept pre náš team.

Náplňou práce je 3D dizajn mechanických dielov v prostredí SolidWorks. Uchádzač by mal ovládať SolidWorks alebo iný sw nástroj na 3D dizajn.

Úlohou junior dizajnéra/konštruktéra bude spolupracovať na vývoji produktov pod vedením Senior Dizajnéra, vytvárať a spracovávať dokumentáciu a podklady pre výrobu prototypov resp. mass production, samostatne vytvárať jednoduché diely, podieľať sa na spoluvytváraní produktu svojimi názormi a pripomienkami na poradách vývojového teamu. Táto pozícia priamo predchádza postupu na miesto senior konštruktéra pričom postup závisí čiste len od Vašich schopností a nasadenia.

- práca v originál slovenskej spoločnosti s celosvetovou pôsobnosťou ktorá je aktuálnou jednotkou na trhu
- reálna práca na vývoji zaujímavých produktov
- kreatívna práca
- profesionálny rozvoj (... je dôsledkom práce u nás to neponúkame to sa skrátka stane)
- reálna šanca na rýchly postup na pozíciu - 3D dizajnér / konštruktér - Senior (ak si dobrý a ukážeš nám to, kľudne aj druhý deň po nástupe)
- práca s najmodernejšou technológiou (SW simulácie, 3D tlač, CNC prototyping)
- práca v špičkovo vybavenom novovybudovanom pracovisku na svetovej úrovni s nadštandardnými možnosťami
- práca v mladom a veselom kolektíve :)
- možnosť práce doma alebo v neštandardnom čase
- férový prístup zo strany vedenia spoločnosti
- vianočný večierok v apríli :)
- firemná súťaž zamestnanec roka o výlet do LasVegas - yeeeeah baby!

- Pošli nám ukážky svojich prác (obrázky, 3D modely, odkazy na referencie)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,strojárske,technické,IT,stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Požiadavky:
- práca v SolidWorks alebo inom konštrukčnom 3D softvéri
- cit pre mechanický dizajn / konštruovanie
- tvorivé a inovatívne myslenie
- samostatnosť
- obsedantná chuť tvoriť

Vlastná kreativita nie je podmienkou, ale je veľké plus. Na Tvojom vzdelaní nám primárne nezáleží (ano čítaš dobre), skúsenosti ukázali ze omnoho dôležitejšia je kvalita Tvojej práce, schopnosti rýchlo sa učiť, samostatnosť, efektivita, dôveryhodnosť a chuť do práce.

Upozornenie: V prípade že neovládaš AJ minimálne na komunikačnej úrovni (si schopný sa dohovoriť) prosím nekontaktuj nás.

We are wireless networking vendor. We solve the issue of interference in wireless networks by our proprietary technology based on noise rejecting antennas, virtually lossless connector and systems scalability. We deliver technology for fast, sustainable wireless.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1649801  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkame nadštandardné ohodnotenie pre špičkových uchádzačov