Project manager & Consultant (Ref. č.: ProjectManager2017)

Reynaers systems, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovné miesto: Bratislava, služobné cesty po SR
- koordinácia projektov a technické poradenstvo
- produktové poradenstvo, cenové kalkulácie a podpora predaja
- predpríprava technických riešení, návrh riešení v spolupráci s architektom a projektantom, investorom, hlavne na developerskych projektov
- konzultácie o technickom riešení projektu s projekt manažérom, architektom, investorom
- poskytovať technické poradenstvo zákazníkom a iné potrebné technické a obchodné informácie o produktoch
- sledovať nové trendy, materiály, projekty, konštrukcie, normy
- kooperácia s centrálou, resp. technickým oddelením
- prezentácie produktov a riešení (študentom, architektom, projektantom, investorom)

služobný automobil (aj pre súkr. účely)
mobilný telefón, laptop
školenia
mladý tím
25 rokov na trhu

Vyberove konanie sa bude konat do mesiaca od uverejnenia ponukoveho inzeratu, nasledne osobny pohovor a vyber uchadzaca.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
7

Požiadavky na kandidáta:
- VS vzdelanie – STU, najlepsie katedra pozemneho staviteľstva, architektúry, resp. odbory súvisiace so stavebníctvom
- Prax v obore cca 5-7 rokov
- Ovládanie PC užívateľské, aktívne CAD
- Jazyk: komunikatívna ANG
- Vodičský preukaz sk. B

Medzinárodná belgická spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku skoro 25 rokov, sa zaoberá technickým poradenstvom, podporou predaja, návrhov projektových riešení v oblasti hliníkových konštrukcií na okná, dvere, fasády, slnolamy, zábradlia, zimné záhrady, solárne systémy a mnohými realizovanými referenčnými stavbami prostredníctvom spracovateľkých a montážnych firiem pre developérov, investorov, generálnych dodávateľov vo verejnom a súkromnom sektore .

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

Reynaers Systems s.r.o.
Prievozská 2A
821 09 Bratislava
ID: 2931730   Dátum zverejnenia: 10.4.2017