Junior Packaging Engineer

SMRC Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné Hony, 2, okres Nitra
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a aktivity:

- Spolupracovať pri zadefinovaní, návrhu konštrukcii interných, externých obalov, ktoré spĺňajú všetky požiadavky interných oddelení firmy, dodávateľov a odberateľov v rámci dostupných zdrojov.
- Aktívne sa zúčastniť a úzko spolupracovať na nových projektoch v oblasti interných a externých obalov.
- Spolupracovať s oddelením nákupu pri výbere vhodných dodávateľov obalových riešení , pokiaľ ide o kvalitu, cenu, dodacie lehoty a spoľahlivosť.
- Zodpovedať za včasné doručenie definovaného interného / externého obalu vzhľadom na efektívne využitie zdrojov, požiadavky na načasovanie projektu a požiadavky na kvalitu.
- Spolupracovať na neustálom zlepšovaní interných a externých obalov za účelom dosiahnutia čo najlepších výsledkov (kvalita, ergonómia, dodávateľské / zákaznícke / interné požiadavky ... atď.).
- Vytvárať a aktualizovať baliace inštrukcie a ďalšie dokumenty súvisiace s obalmi (SLT, atď.)
- Spolupracovať na zabezpečení údržby obalov (externou alebo internou formou) tak, aby sa neohrozili výrobné procesy zaručením dostupnosti obalov.
- Plánovať a sledovať príslušný rozpočet.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame:
1-ročny TRAINEE program
Pracovný úväzok: plný, možný je aj čiastočný (podľa dohody)
Atraktívne platové podmienky
Možnosť pokračovania v pracovnom pomere po úspešnom ukončení TRAINEE programu

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, dochvíľnosť, komunikatívnosť
Flexibilita, ochota vzdelávať sa

Spoločnosť Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. so svojim závodom v Nitre je členom skupiny Motherson, ktorá má celosvetové zastúpenie v 41 krajinách sveta. Patrí medzi popredných výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Naším poslaním je poskytovať naším zákazníkom inovatívne kvalitné produkty. SMRC má plnú schopnosť navrhovať, vyvíjať a vyrábať kompletné a funkčné modulárne interiérové systémy. Naše skúsenosti v oblasti výroby materiálov, dizajnu a štýlu nám umožňujú zabezpečovať inovatívne a nákladovo efektívne výrobky.

Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. with its plant in Nitra is the member of Motherson group, which is located in 41 countries all around the world. It belongs to producers of automotive industry components worldwide.
Our mission is to provide innovative quality products to our customers. SMRC has full capability to design, develop and manufacture complete and functional modular interior systems. Our expertise in manufacturing, materials, design and styling allows us to provide innovate, cost-and-weight-efficient products.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2973468  Dátum zverejnenia: 6.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou