Web dizajnér

RevoMind.com s.r.o.

Námestie slobody 21-22, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1500-2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme web-dizajnéra na vývoj sociálno-platobnej siete. Jedná sa o responzívnu webovú aplikáciu.
Máš preukázateľnú skúsenosť s vývojom projektov? Ideálne dlhodobých. Dizajnér bude sedieť s nami v našich kanceláriách.

Požiadavky:
- dobrá znalosť návrhu webových stránok a mobilných šablón
- Pokročilá znalosť Adobe Photoshop
- Znalosť UX
- Tvorivosť a inovatívne nápady
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, cit pre grafiku

Výhodou: front-end kóderské schopnosti
Jazyk na pracovisku: Angličtina
Plat 1500-2000 EUR Netto

Ubytovanie zabezpečíme v mieste výkonu práce, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko.

V prípade záujmu/splnenia požiadaviek mi zašlite vaše CV a referencie na [email protected]

Vlastná kuchárka, káva, sladké a slané občerstvenie, príjemné a moderné kancelárie, terasa na streche v budove na námestí, zamestnanecké akcie

Informácie o výberovom konaní

Zašlite prosím životopis spolu s referenciami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, precíznosť, organizovanosť, flexibilita

RevoMind je unikátna socialná sieť na prepojenie Vášho digitálneho obsahu, biznisu, inteligentných domácností a ľudí. Predávajte svoj obsah, rozbiehajte zaujímavé projekty, inšpirujte sa úspešnými ľuďmi. Spravujte svoj biznis z celého sveta na jednom mieste.
ID: 3103559  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500-2000