Konštruktér junior v strojárskej výrobe

Revol TT Consulting s.r.o.

Miesto práce
Vlárska 28, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Od 1 300 EUR/mesiacMzda sa pohybuje v rozmedzí 1300 - 1600 eur. Každý uchádzač sa posudzuje individuálne na základe pracovných skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• konštrukčný vývoj výrobkov/komponentov/zostáv
• projektovanie a kreslenie podľa zadaných špecifikácií
• tvorba 3D a 2D konštrukčnej dokumentácie
• výpočty a ich optimalizáciu pomocou výpočtových a simulačných nástrojov - spracovanie pevnostných, rozmerových a pomocných výpočtov
• tvorba technickej dokumentácie k vyvíjanému výrobku (výkresová, konštrukčná, výrobná dokumentácia)
Znalosť programu: AutoCAD a SolidWorks

-práca na dobu neurčitú-práca pre stabilnú a modernú spoločnosť - práca na jednu zmenu -príspevok na stravovanie - karta multisport

Informácie o výberovom konaní

Práca je vhodná pre absolventa, alebo študenta
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorých na základe zaslaných životopisov pozveme na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

SolidWorks - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
technická gramotnosť
pozornosť
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
cieľavedomosť

O spoločnosti
RTC (Revol TT Consulting) je stredne veľká technologická spoločnosť so sídlom v Trnave.
Pre našich zákazníkov vyvíjame, vyrábame a dodávame rôzne technologické celky ako Jednoúčelové stroje, Priemyselné manipulátory, Špeciálne prípravky, Montážne linky, Robotické bunky.

V našej divízii Scientific Division vyvíjame a vyrábame komplexné technologické celky pre inštitúcie z oblasti časticových urýchľovačov a fúznej energetiky.

Obe divízie sú podporené silnou výrobnou divíziou pozostávajúcou z presnej výroby sústružených a frézovaných komponentov na 15 CNC strojoch a certifikovanou presnou zvarovňou.

Spoločnosť sa rýchlo dynamicky rozvíja, neustále vyhľadávame projekty s väčšou pridanou hodnotou a komplexnosťou a zároveň neustále hľadáme nové posily do tímu v rámci všetkých našich oddelení a divízii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788902  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac