Kontrolór kvality - strojárska výroba

Revol TT Consulting s.r.o.

Miesto práce
Vlárska, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
8 EUR/hod.+ 10 % flexibilná zložka. Každý uchádzač sa posudzuje individuálne na základe pracovných skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správne meranie požadovaných rozmerov produktov a komponentov,
analýza a interpretácia výsledkov
- meranie sériových a predsériových dielov, komponentov podľa výkresovej dokumentácie a podľa iných požiadaviek
a podľa iných požiadaviek
- zodpovednosť za funkčnosť a výkonnosť procesov Meranie a skúšanie
- zodpovednosť za výkon vstupnej kontroly, medzioperačnej kontroly polovýrobkov a
výstupnej kontroly hotových výrobkov
- Zodpovednosť za spracovanie reportov nezhodných výrobkov a reklamácií
- Zodpovednosť za spracovanie analýz a príčin vzniku nepodarkov
- Zodpovednosť za spôsobilosť používaných meradiel a ich kalibráciu

- prácu na dobu neurčitú
- prácu pre stabilnú spoločnosť
- výborné platové ohodnotenie
- nástup ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- čítanie technických výkresov a špecifikácií – nutnosť
- meranie na 3D – Zeiss DuraMax, software Calypso (nie je podmienkou)
- praktické skúsenosti s meradlami (posuvné meradlo, mikrometer, kalibre,...)
- komunikatívnosť, zodpovednosť, presnosť, samostatnosť
- flexibilita, ochota učiť sa, schopnosť pracovať v tíme
- silná orientácia na riešenie problémov

O spoločnosti
RTC (Revol TT Consulting) je stredne veľká technologická spoločnosť so sídlom v Trnave.
Pre našich zákazníkov vyvíjame, vyrábame a dodávame rôzne technologické celky ako Jednoúčelové stroje, Priemyselné manipulátory, Špeciálne prípravky, Montážne linky, Robotické bunky.

V našej divízii Scientific Division vyvíjame a vyrábame komplexné technologické celky pre inštitúcie z oblasti časticových urýchľovačov a fúznej energetiky.

Obe divízie sú podporené silnou výrobnou divíziou pozostávajúcou z presnej výroby sústružených a frézovaných komponentov na 15 CNC strojoch a certifikovanou presnou zvarovňou.

Spoločnosť sa rýchlo dynamicky rozvíja, neustále vyhľadávame projekty s väčšou pridanou hodnotou a komplexnosťou a zároveň neustále hľadáme nové posily do tímu v rámci všetkých našich oddelení a divízii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2766640  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.