Vnútorný predajca na čerpacej stanice Shell Senec

REVILLO, s.r.o.

ČS Shell Bratislava Senec pri logistickom centre smer Pezinok, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 850 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vnútorná predajkyňa ( pokladníčka/ pokladník) zodpovedá za poskytovanie kvalitných služieb zákazníkom v obchode, presne a rýchlo
spracováva všetky platobné transakcie, ponúka a aktívne predáva propagované výrobky,
doplňuje tovar a v súlade s rozpisom pracovného času a bezpečnostnými predpismi
vykonáva ďalšie práce súvisiace s vedením a údržbou obchodu. Ide o prácu na zmeny
alebo na skrátený pracovný úväzok.

Možnosť okamžitého nástupu a poskytnutie nástupného bonusu do výšky 100 EUR
Stále zamestnanie s garantovaným mesačným platom + bonus za predaj do výšky 150 EUR k hodinovej mzde.
Priateľské prostredie v rámci malého tímu spolupracovníkov
Príležitosť pre vzdelávanie a možnosť kariérneho rozvoja
Odmeny podľa výkonu - možnosť platovo rásť
Zľavy na palivo

V prípade záujmu o TPP alebo brigádu nás prosím kontaktujte na t.č.: 0903111740.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

služby, obchod, technické, automobilový priemysel, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

prijemné profesionálne vystupovanie
ochota sa ďalej vzdelávať
chuť kariérne rásť

Naštartujte svoju kariéru v spoločnosti Shell,
jednej z najuznávanejších firiem na svete!
Hľadáme kolegov s dobrými komunikačnými
schopnosťami, pozitívnym prístupom k práci
a talentom predávať. Ostatné potrebné vedomosti
vás naučíme!
Spoločnosť Shell prevádzkuje na Slovensku
80 čerpacích staníc prostredníctvom partnerských
firiem. Staňte sa aj vy členom mladého
a dynamického „tímu šampiónov” Shell!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2146748  Dátum zverejnenia: 3.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850 EUR