Inžinier dodávateľskej kvality

Reutter SK s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánuje a uskutočňuje dodávateľské audity, zúčastňuje sa súvisiacich overovacích alebo eskalačných stretnutí s dodávateľmi
• uzatvára s dodávateľom v spolupráci s oddelením nákupu dohody o Kvalite a zároveň usmerňuje dodávateľa k dohodnutým cieľom
• podporuje zlepšovanie dodávateľa v oblasti kvality a reviduje akčné plány
• hodnotí výkonnosti dodávateľa
• poskytuje požadované správy ohľadom dodávateľskej kvality
• vzoruje nakupované diely podľa platných špecifikácií (VDA 2, PPAP)
• zodpovedá za vybavovanie a riadenie dodavateľských reklamácií formou 8D reportov
• vyžaduje a overuje nápravné a preventívne opatrenia s dodávateľom ku vzniknutým problémom
• koordinuje externé spoločnosti vykonávajúce triedenie dielov v REUTTER alebo u dodávateľa na podnet REUTTER
• spolupráca s oddelením výroby pri riešení dodavateľských problémov vo výrobe (QRCI)

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- aktívne využívanie cudzích jazykov
- pružný pracovný čas
- možnosť ďalšieho vzdelávania

V prípade vášho záujmu zašlite prosím svoj životopis na doleuvedený kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

min.2 roky

- Silná, spoľahlivá a dynamická osobnosť
- Komunikačné, negociačné a rozhodovacie zručnosti
- Schopnosť argumentovať, presvedčiť a vyjednávať
- Odolnosť voči stresu
- Prax na oddelení kvality - SQA riadenie dodávateľov
- Nutná znalosť 8D metodiky, noriem ISO TS 16949 a VDA, ISO 14001
- Aktívna znalosť nemeckého jazyka podmienkou

Sme dcérska spoločnosť rakúskej firmy Reutter GmbH zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 9053/7
907 01 Myjava
ID: 2733086   Dátum zverejnenia: 22.9.2016