Samostatný obchodný Sprostredkovateľ pre stredné a východné Slovensko a Samostatný obchodný Sprostredkovateľ pre oblasť Bratislavy

RETIGO s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na trhu pre gastronomické zariadenia v danom regióne.
Prezentácia produktov Retigo zákazníkom, podpora predaja.
Pravidelné kontaktovanie a návštevy zákazníkov na danom trhu.
Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom v oblasti gastronómie.
Zaisťovanie kulinárskej podpory zákazníkom.
Vedenie evidencie a obchodná dokumentácia a poskytovanie spätnej väzby Retigu

Odmeny formou paušálnej čiastky, ktorá je podmienená mesačným reportingom a počtom návštev u zákazníkov a ďalej podielom na predaných zariadeniach.
K dispozícií bude firemné auto, kancelária a telefónne číslo.
Podporujeme odborný rast a poskytneme zázemie českej firmy.

Informácie o výberovom konaní

osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomika a podnikanie, ekonomika a administratíva, obchodná akadémia, informatické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Efektívna komunikácia, kreativita, flexibilita, riešenie problémov zákaznícka, samostatnosť, výkonnosť, zvládanie stresujúcich situácií, plánovanie a organizácia práce, objavovanie a orientácia v informáciách, aktívny prístup.
Požadujeme:
-nevyhnutné sú skúsenosti s predajom, prezentáciou, marketingom, obchodom
- skúsenosti z gastronómie vítané
- časovú flexibilitu a možnosť vycestovania
- bezúhonnosť
- vlastný živnostenský list na oblasť obchodnej činnosti

Ponúkame zaujímavu perspektívnu spoluprácu so zaujímavými produktmi. Sme čisto česká prosperujúca firma. Spoločnosť RETIGO s.r.o. pôsobí na gastronomickom trhu od roku 1993. Výroba konvektomatov tvorí 90%produkcie, 80% produkcie ponúkame na zahraničný trh. Máme viac ako 120 zamestnancov a vyrábame každoročne cez tri tisíc konvektomatov. Spoločnosť sa aktívne zúčastňuje domácich , ale i zahraničných veľtrhov a výstav v oblasti gastronómie. Medzi najvýznamnejšie patrí napr. brnenský Inteco a zo zahraničných je to veľtrh Host v talianskom Miláne a Danubia Gastro Bratislava.
Spoločnosť je držiteľom certifikátu ISO 9001.
ID: 1934085  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou