Hlavný čašník

Restaurant Riviera

Miesto práce
Devínska cesta 2, 841 04 Bratislava-Karlova Ves, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Spresnenie platobných podmienok na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie jednej smeny
- obsluha zákazníkov
- prijímanie objednávok
- vítanie a usádzanie hostí
- poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov
- práce počas otvárania a zatvárania prevádzky

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu musia byť vyučení v odbore gastronómia. Práca v pracovnom cykle dlhý a krátky pracovný týždeň od 09:00 do 22:00 hod. Profesný životopis prosím zasielajte na e mailovú adresu: [email protected], alebo si dohodnite stretnutie na tel.č. 0910 410 411

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

3

Prax v obsluhe, príjemné vystupovanie, schopnosť riadiť malý kolektív

Spoločnosť sa zaoberá gastronómiou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2133204  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spresnenie platobných podmienok na osobnom pohovore