Čašník - čašníčka

Reštaurácia Horehronská kúria - Peter Vlček

Telgárt, 97673 Telgárt 50, Banskobystrický kraj, okres Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava nápojov, obsluha hostí, práca s registračnou pokladnicou

Príplatok na cestovné, strava zdarma, v prípade potreby ubytovanie zdarma

Reštaurácia je otvorená celoročne, poskytuje celodennú stravu. V reštaurácii sa nefajčí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, zodpovednosť, príjemné vystupovanie

Sme reštaurácia so 14 ročnou celoročnou prevádzkou a mladým kolektívom. Pripravujeme celodennú stravu tradičnej regionálnej kuchyne, rôzne špeciality a taliansku pizzu . Pred dvoma rokmi sme sa rozšírili o štýlové ubytovacie zariadenie. Hľadáme šikovného človeka do kolektívu, ktorý hľadá stabilné pracovné miesto.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3071319  Dátum zverejnenia: 20.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600