Cook Asian Cuisine / Kuchař Asijská Kuchyně

Restaurace Sia

Place of work
Praha, Prague
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Co vás čeká

We are looking for chefs experienced in traditional Asian cuisine for unique Asian restaurant. Opening in October 2017 / Pro unikátní asijskou restauraci hledáme kuchaře se zkušeností s tradiční asijskou kuchyní. Otevření podniku v říjnu 2017.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

We are looking for chefs with original experience of Chinese, Thai, Vietnamese, Malasian, Indian, Japanese or Korean cuisine. / Hledáme kuchaře s originálními znalostmi kuchyní Číny, Thajska, Vietnamu, Malajsie, Indie, Japonska, nebo Koreji.

Výhodou bude, pokud budete umět

We prefere chefs with experience of Wok, Chinese Dim Sum, Chinese BBQ, Japanese grill and Indian curries.
U uchazečů upřednostňujeme znalost práce s wokem, přípravu čínských dim sum a tradičního čínského BBQ. Předností je rovněž znalost Japonské a Indické teplé kuchyně

Co vám můžeme nabídnout

We can offer motivating and interestion job in brand new restaurant. Newly builted kitchen will be fully equipped with unique technologies for asian cuisine. You will get chance to make your career, improve your culinary skils and work for competitive salary. / Nabízíme motivační a velmi zajímavou práci v nově otevřeném podniku. Nově postavená kuchyně bude vybavena originálními technologiemi pro přípravu asijské kuchyně. Prací pro naši restauraci získáte možnost kariérního růstu a zdokonalení a rozšíření Vašich kulinářských dovedností. Za vaši kvalitní práci Vám nabízíme férové jednání a motivační finanční ohodnocení.

Information about the selection process

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary without school-leaving examination
ID: 2972291  Dátum zverejnenia: 12.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.