Logo Respect direct s. r. o.

Poistný špecialista obchodného Call Centra

Respect direct s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
850 - 2 500 EUR/mesiac- Fixný plat 850 EUR + atraktívny provízny systém (bez horného limitu) - Adaptačný príspevok počas prvých 6 mesiacov (1. až 6. mesiac = 100 EUR, po 3 mesiacoch jednorazová odmena + 300 EUR)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme poistných špecialistov do obchodného call centra, aby sme doplnili náš tím. Ak máš chuť pracovať, snahu zarábať a ambície byť najlepší si u nás vítaný. Odmenou pre teba je náš atraktívny provízny systém odmeňovania.

Nebudeš hodený do vody a volaj. Skôr ako začneš telefonovať sa Ti bude venovať náš team leader, ktorý Ti všetko vysvetlí a zaškolí ťa vo všetkom potrebnom.

Nakoľko patríme do skupiny spol. Respect Slovakia a máme množstvo zmluvných partnerov tak sa Ti nestane aby si musel volať tzv. studeným kontaktom.

Spoločnosť Respect direct s.r.o. je spoločnosť, ktorá je zameraná na moderný predaj a kvalitný servis pre klientov vo finančnom sektore. Sme súčasťou skupiny Respect Slovakia, ktorá je jedným z najväčších maklérov v neživotnom poistení s 30-ročnou tradíciou na slovenskom trhu.

Sme obchodné Call centrum pre nových a približne 100 000 existujúcich klientov. Úlohou Respect direct bude ponúkať naše služby iba klientom, ktorí už sú v našom portfóliu, alebo ktorí sami prejavia záujem o naše finančné produkty. Budeme pracovať čisto digitálne s pomocou najmodernejších systémov.

Náplň práce:

• aktívny predaj poistných produktov,
• aktívna telefonická a e-mailová komunikácia s klientmi z
existujúcich databáz,
• zapisovanie a aktualizovanie údajov v systéme,
• administratívne úkony spojené s prácou operátora call centra,
• retenčné aktivity zamerané na udržanie klientskeho kmeňa,
• spracovanie agendy elektronickej korešpondencie,
• spracovanie a manažment leadov,
• poskytovanie profesionálneho servisu klientom.

- Fixný plat 850 EUR + atraktívny provízny systém (bez horného limitu)
- Adaptačný príspevok počas prvých 6 mesiacov (1. až 6. mesiac = 100 EUR, po 3 mesiacoch jednorazová odmena + 300 EUR)
- Silné zázemie úspešnej spoločnosti Respect Slovakia
- Možnosť nastaviť základný pracovný čas (8 hod.) v čase 8:00 - 20:00
- Práca vhodná pre zdravotne znevýhodnené osoby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

- Prax v poisťovníctve výhodou
- Aktívny prístup k práci
- Príjemné vystupovanie
- Chuť aktívne sa podieľať na osobnom aj profesijnom raste

Respect direct s.r.o. je maklérska spoločnosť zameraná na priamy predaj finančných produktov pre retailového klienta prostredníctvom online nástrojov a predajného Call Centra.
Sme obchodný kanál jednej z najväčších a najúspešnejších maklérskych spoločností pôsobiacej na slovenskom poisťovacom trhu.
Do nášho ambiciózneho tímu na predaj poistných a iných finančných produktov hľadáme zákaznícky orientovaných ľudí s príjemným vystupovaním a výbornými komunikačnými zručnosťami, ktorí sa neboja výziev. Využívame moderné nástroje ako je CRM, CC software a moderný web, ktoré budú podporovať predaj produktov našim aj novým klientom. Operátori Call Centra budú pracovať s pridelenými kvalitnými kontaktami existujúcich klientov (skupina Respect má už viac ako 100 000 vlastných retailových klientov) a novými klientami získanými cez online platformu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Pavolko
Tel.: +421917762494
E-mail: poslať životopis
ID: 4767629  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac