Hľadáme posilu na marketingové oddelenie

Miesto práce
Záhradnícka 74, Bratislava
Termín nástupu
02.11.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu ktorý sa bude podieľať na marketingových aktivitách našej spoločnosti.

Jeho/jej hlavným zameraním bude propagácia firmy na pracovnom trhu.

Práca zahŕňa vyhľadávanie príležitostí na zvýšenie povedomia o spoločnosti na Slovensku v spolupráci s marketingovým a obchodným oddelením.

  • práca v úspešnej slovenskej spoločnosti (IT firma roka 2014) s klientmi v USA, Kanade, západnej Európe a Austrálii
  • neformálne pracovné prostredie
  • flexibilný pracovný čas
  • firemné eventy
  • squash a badminton

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, HR, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aktívne ovládanie anglického jazyka slovom a písmom
Záujem o marketing a IT

V roku 1999 sme založili spoločnosť na vývoj mobilných riešení, v ktorej je každý zamestnanec právoplatným, rešpektovaným a najmä šťastným členom. Dali sme jej názov Resco.
Naším cieľom je prinášať zákazníkom a partnerom to najlepšie zo sveta mobilných technológií. Sme preto nesmierne hrdí, že naša snaha prináša výsledky aj v podobe ocenení ako napríklad “Diamant slovenského biznisu” za rok 2020 udeľovanú spoločnosťou Forbes Slovensko.
V súčasnosti naše mobilné technológie aktívne využíva viac ako 200 000 licencovaných používateľov po celom svete. Naše cross-platformové softvérové riešenia pre optimalizáciu mobilných procesov si získali popularitu u vyše 2 000 firiem a korporácií, ktoré vďaka nim úspešne napredujú.
K našim spokojným zákazníkom patria spoločnosti ako Dräger, Kemp & Lauritzen, Southern States Toyotalift , Hitachi Solutions a mnoho iných.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Resco sro
E-mail: poslať životopis
Interested? Send your CV and become a part of the tech family.
ID: 2276864  Dátum zverejnenia: 6.10.2015