Head of controlling (automotive)

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
4 000 EUR/mesiacUvedená je minimálna úroveň základnej zložky mzdy brutto. Konkrétna výška bude závisieť od odbornosti a skúseností kandidáta a je predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:

  • Zabezpečovať správne fungovanie oddelenia controllingu a koordinovať prácu tímov
  • Navrhovať riešenia a byť podporou vrcholového manažmentu pri prijímaní strategických rozhodnutí
  • Komunikovať s top manažmentom spoločnosti a prezentovať výsledky controllingu
  • Komunikovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti a navrhovať spôsoby zvýšenia finančnej efektívnosti

  • Stabilná nadnárodná automotive spoločnosť
  • Práca s tímom skúsených profesionálov
  • Možnosť osobného ako i profesionálneho rastu
  • Moderné pracovné prostredie
  • Prepracovaný systém benefitov (bližšie informácie na pracovnom pohovore)
  • Možnosť Home Office

Váš štruktúrovaný životopis v anglickom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je nadnárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

finančný controlling

Počet rokov praxe

2

  • Minimálne 2-ročné skúsenosti na manažérskej pozícii v controllingu vo výrobnej spoločnosti (automotive) - nutnosťou
  • Znalosť SAP (FI, CO) - nutnosťou
  • Aktívna komunikácia v anglickom jazyku (slovom aj písmom) je nutnosťou - reporting
  • Požadované vzdelanie: ekonómia, účtovníctvo, controlling

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Peter Radačovský
Tel.: 0905 639 410
E-mail: poslať životopis
ID: 4818423  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac