Vedúci laboratória - príležitosť pre skúsených odborníkov na chemické a mikrobiologické analýzy v potravinárstve

REQUIRO, s. r. o.

Miesto práce
Okres Dunajská Streda
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacUvedená je minimálna úroveň základnej zložky mzdy brutto. Konkrétna výška bude závisieť od odbornosti a skúseností kandidáta a je predmetom vzájomnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre etablovaný nadnárodný závod (moderná nová prevádzka) hľadáme skúseného Vedúceho laboratória s vysokou mierou samostatnosti, ktorý má skúsenosti s vedením tímu.

Vašou úlohou bude:

• zabezpečovať plynulý chod laboratória (chemické a mikrobiologické analýzy) v súlade so správnou laboratórnou praxou (GLP), ako aj internými predpismi

• zodpovednosť za správnosť postupov a výsledkov mikrobiologických a chemických analýz

• reporting manažmentu

• vedenie tímu laborantov, organizácia práce a školení laborantov

• perspektívna a stabilná práca
• priestor na sebarealizáciu
• možnosť profesionálneho ako aj osobného rozvoja
• prepracovaný systém benefitov (bližšie informácie na pracovnom pohovore)

Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené kritériá. Garantujeme profesionalitu a diskrétnosť počas celého priebehu výberového procesu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je stabilná nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia / mikrobiológia - potravinárska chémia / výživa a hodnotenie kvality potravín / potravinársky laborant / aplikovaná biológia a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci laboratória / laboratory supervisor /laboratory leader

Počet rokov praxe

2

  • Min. 2 roky skúseností ako vedúci laboratória (chémia / mikrobiológia)
  • Výborná znalosť: laboratórnych postupov - mikrobiológia, analytická a potravinárska chémia; Potravinový kódex; HACCP / ISO22000
  • Vzdelanie: chémia / mikrobiológia; ideálne so zameraním na potravinárstvo / potravinárska chémia a mikrobiológia
  • Anglický jazyk - úroveň B1 - práca v nadnárodnej spoločnosti
  • Skúsenosti s vedením tímu laborantov - nevyhnutná podmienka

Spoločnosť REQUIRO, s.r.o. vznikla s cieľom poskytovať profesionálne služby v sfére vyhľadávania a výberu zamestnancov. Našim klientom ponúkame nadštandardné služby v oblasti recruitingu a headhuntingu.

Sme slovenská spoločnosť a využívame dlhoročnú znalosť lokálneho pracovného trhu, ktorú prepájame s bohatými skúsenosťami v oblasti identifikovania a priameho oslovenia vhodných kandidátov. Profesionálny a individuálny prístup nám umožňuje spoznať hodnoty klienta, ktorými sa riadime pri vyhľadávaní a výbere zamestnancov.

Pri poskytovaní našich služieb kladieme dôraz na kvalitu a rýchlosť. To všetko poskytujeme našim klientom za priaznivých cenových podmienok.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4791425  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac