Pracovník balenia a expedície

REPACK s.r.o.

Miesto práce
K Panklu 4873, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou pri pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia priemyselného balenia strojov a zariadení s použitím drevených debien a paliet
- nakládka a vykládka LKW
- stabilná práca v Topoľčanoch na 1.smenu, príležitostne práca na prevádzke zákazníka v rámci Slovenskej republiky

- stabilná spoločnosť, dcérska spoločnosť nemeckej skupiny Axxum Grupe
- vyplácanie nadčasových hodín, príplatky za sviatky a soboty
- zvýhodnená cena obedov
- mesačné odmeny nad rámec základného platu

- pracovná činnosť bude vykonávaná v jednej z našich prevádzok v Topoľčanoch, príležitostne možnosť realizácie prác na prevádzke zákazníka aj v rámci Slovenskej republiky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

drevospracujúci priemysel, technické zameranie

Vodičský preukaz

B

- výhodou sú skúseností s prácou v drevospracujúcom priemysle, samostatnosť a manuálna zručnosť, schopnosť logického myslenia a zodpovednosti
- výhodou je preukaz VZV, nie je podmienkou

Spoločnosť REPACK s.r.o. poskytuje už od roku 2013 služby v oblasti balenia strojov a zariadení. Naše prevádzky sú situované v Topoľčanoch a aktuálne sa naša spoločnosť nachádza v štádiu rozširovania výroby a pôsobnosti na slovenskom trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Vajanského 3
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Lavo
Tel.: 0901 712 002
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831503   Dátum zverejnenia: 29.11.2016