Administratívno-obchodná pozícia

REOS LEASING spol. s r.o.

Miesto práce
Gabčíkova 8, 841 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2017 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
450 - 550 EUR /polovičný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zastupovanie spoločnosti v jednoduchej obchodnej a administratívnej agende

zaujímavá rôznorodá pracovná náplň, čiastočne flexibilný prac. čas, príplatok na obedy, odmeny, firemné akcie, možnosť rozšírenia kvalifikácie školeniami, firemný mobil

Informácie o výberovom konaní

ponuky zasielať poštou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

správa nehnuteľností, administratíva a obchodná agenda

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Strojopis - Pokročilý
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

výborná zručnosť v MS Office, komunikačná zručnosť s našimi dlhoročnými klientami, administratívna a obchodná agenda, schopnosť vypracovania jednoduchších zmlúv podľa vzorov. Prax v správe nehnuteľností, hovorová angličtina, alebo nemčina sú výhodou. Práca je vhodná pre čerstvú dôchodkyňu aj pre živnostníčku

Spoločnosť REOS LEASING s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. Zaoberá sa prenájmom nehnuteľností a obchodno-inžinierskou činnosťou.
ID: 3123489  Dátum zverejnenia: 6.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 550 EUR /polovičný úväzok