Predajca kozmetiky

RENT-TRADE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
3.5 - 12 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RENT TRADE s.r.o. reprezentujúca medzinárodnú spoločnosť GRATIAE ORGANIC , hľadá energických a sebavedomých členov tímu na vianočný predaj kozmetiky do OC CENTRAL Bratislava a BORY MALL Bratislava. Spoločnosť úspešne podniká na škandinávskom trhu už 8 rokov a je najväčšia vo svojom obore.

Zárobok sa pohybuje v rozmedzí od 3,50 – 12 eur na hodinu, v závislosti od úspešnosti predaja.

Pracovná náplň:
Aktívna účasť na prezentácii produktov a s tým súvisiaci predaj.
Pracovná doba je od 9:00 do 21:00 hod.(3-4 dni v týždni)

Bezplatné školenie prebieha počas 10 pracovných dní. Pri nástupe zamestnanec obdrží inštrukcie a potrebné informácie o základných produktoch.

Pre mimobratislavských uchádzačov pozvaných na pohovor zamestnávateľ hradí prepravné náklady na dopravu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite vaše CV na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Prax vo Face to Face marketingu je vítaná, ale nie je podmienkou. Komunikatívnosť a schopnosť prezentovať produkty sú podmienkou. Potrebné zaškolenie je zabezpečené.

Firma RENT - TRADE s.r.o. reprezentujúca medzinarodnú spoločnosť posobiacu na škandinávskom trhu GRATIAE ORGANIC
ID: 2342466  Dátum zverejnenia: 26.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.5 - 12 EUR/hodina