Obsluha regálového zakladača

RENT-KNM, s.r.o

Dubská cesta 21/2720, Žilinský kraj, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750-850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je uskladňovanie a vyskladňovanie produkcie strojárskej firmy pomocou regálového zakladača.
1. pracovník zaskladňuje palety prichystané na ploche pred konkrétnou regálovou radou podľa súradníc uvedených na palete
2. pracovník vyskladňuje palety pred regál na základe údajov z vyskladňovacích listov za predpokladu dodržania FIFO princípu
3. Pri zaskladňovaní a vyskladňovaní je nutná kontrola identif. údajov materiálov ako sú:
šarža, mat. číslo, počet, skladová pozícia, číslo HU

- 3,50€ v čistom za odpracovanú hodinu na rannej zmene
- 3,90€ v čistom za odpracovanú hodinu na nočnej zmene
- dochádzkový bonus
- motivačná odmena
- príplatok za sobotu, nedeľu
- nepretržitá prevádzka
-12 h pracovný čas
- možnosť nadčasov
- nástup možný IHNEĎ
- práca na HLAVNÝ pracovný pomer
- stabilný príjem
- vstupná lekárska prehliadka hradená zamestnávateľom
- starostlivosť o zamestnancov zo strany koordinátora našej spoločnosti
- miesto výkonu práce Kysucké Nové Mesto

Kontaktovať nás môžete telefonicky prípadne je možné vyplniť dotazník na stránke www.rentknm.sk

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax na VZV príp. regálovom zakladači je vítaná
samostatnosť
flexibilita

Naša spoločnosť sa zaoberá skladovaním a poskytovaním logistických služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3138919  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750-850