Masér

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Nová 95, 919 25 Šúrovce, Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie rehabilitačných procedúr a asistencia pri cvičení,
- samostatná rehabilitačná práca na úseku liečebnej telesnej výchovy, individuálne a v skupinkách na úseku fyzikálnej terapie pod vedením fyzioterapeuta,
- vykonávanie stimulačných, reflexných a relaxačných masáží,
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre pod vedením fyzioterapeuta,
- spolupráca s fyzioterapeutom,
- teamová spolupráca,

- pracovná doba od pondelka do piatku, výnimka - každá druhá sobota pracovná,
- po odpracovaní 6-mesačnej skúšobnej doby, masér automaticky nabieha na prémiový systém odmeňovania
- práca nadčas a počas sviatku preplácaná s príplatkom,

Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona, Šúrovce.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie. Váš CV v slovenskom, prípadne nemeckom/anglickom jazyku, nám zasielajte na e- mail: [email protected])

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

masér

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kladný vzťah k deťom, flexibilita, teamová spolupráca,
- masér s maturitou
- rekvalifikačné masérske kurzy ,
- masérske skúsenosti,

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3153364  Dátum zverejnenia: 7.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700