Zdravotná sestra

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Nová 95, 919 25 Šúrovce, Trnavský kraj, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod celej prevádzky rehabilitačného centra v neprítomnosti nadriadeného,
- zabezpečiť plynulý chod rehabilitačného centra v rámci spolupráce s vedúcimi zložkami a Office,
- administratíva,
- organizačné schopnosti,
- príprava porád rehabilitácie,
- starostlivosť o plynulý chod rehabilitácie,
- komunikácia s rodičmi pacientov,
- organizovanie teambuildingov,
- riadenie rehabilitačného teamu ,
- komunikácia s priamym nadriadeným - vedúca office RRC a lekára RRC,
- interné a externé konzultácie s liečenými pacientmi,
- samostatná práca,
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehablitačnom centre,
- spolupráca s lekármi (pediatrom, neurológom, rehabilitačným lekárom),
- teamová spolupráca,

- po odpracovaní 6 mesačnej skúšobnej doby automatické nabehnutie na prémiový systém prislúchajúci danej pracovnej pozícii,
- každoročné prehodnocovanie platových podmienok,
- preplácaná práca nadčas a počas sviatku,
- účasť na teambuildingoch organizovaných spoločnosťou,
- získavanie nových praktických skúseností v rámci komunikácie a návštevy zahraničných rehabilitačných centier,
- stravná jednotka zabezpečená spoločnosťou. Zamestnanecké výhody, benefity,
- práca v mladom kolektíve
- možnosť osobného a profesijného rastu
- stravná jednotka zabezpečená spoločnosťou
- zaujímavá práca v spoločnosti so slovenskou a zahraničnou klientelou

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovaní budú iba vybraný ochádzači,
- k životopisu je nutné pripojiť fotografiu a motivačný list
- životopisy zasielať na uvedenú e-mailovú adresu
- znalosť iných cudzích jazykov výhodou

- kontaktovať Vás budeme telefonicky (Vaše CV v slovenskom, prípadne nemeckoém / anglickom jazyku, nám zasielajte na e-mail: [email protected]
- osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona, Šúrovce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- kladný vzťah k deťom (90% pacientov rehabilitačbého centra sú deti), flexibilita, teamová spolupráca,
- administratívne schopnosti,
- komunikácia s priamym nadriadeným - vedúca Office RRC, lekár RRC,
- reprezentatívne a prezentačné schopnosti,
- komunikačné schopnosti v rámci profesíjneho zaradenia,
- skúsenosti s administratívnou prácou
- kultivované vystupovanie, zodpovednosť,
- záujem o dlhodobú prácu v mladom dynamickom kolektíve

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2571698  Dátum zverejnenia: 20.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore