Fyzioterapeut

RENONA s.r.o.

Miesto práce
Nová 95,919 25 Šúrovce, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie zdravotného stavu pacientov (na základe zdravotnej dokumentácie pacienta),
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení,
- inštruovanie pacientov v oblasti správneho spôsobu chôdze, sedenia, státia a držania tela,
- samostatná rehabilitačná práca na úseku liečebnej telesnej výchovy, individuálne a v skupinkách na úseku fyzikálnej terapie,
- vykonávanie stimulačných, reflexných a relaxačných masáží
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre,
- spolupráca s lekármi (pediatrom, neurológom, rehabilitačným lekárom)
- teamová spolupráca

Všetky informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore.

Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona v Šúrovciach.
V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám životopis s telefonickým kontaktom na uvedenú e-mailovú adresu (telefonicky informácie neposkytujeme).
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kladný vzťah k deťom - práca v našom rehabilitačnom centre je zameraná viac na detských pacientov,
- flexibilita, teamová spolupráca,
- výhodou je znalosť Vojtovej metódy a metódy Bobath (nie je podmienkou),
- masérske skúsenosti - 4 ročná prax (nie je podmienkou),
- výhodou je prax v zahraničí (Česká republika, Rakúsko).

Rehabilitačné centrum pri Trnave (14 km od Trnavy) zaoberajúce sa rehabilitačnou liečbou detí a dospelých pacientov s ochoreniami pohybového aparátu a centrálneho nervového systému.

www.renona-rehabilitation.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nová 95
919 25 Šúrovce
ID: 1506110   Dátum zverejnenia: 26.11.2013