Fyzioterapeut

RENONA s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nová 95,919 25 Šúrovce, Trnavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- posudzovanie zdravotného stavu pacientov (na základe zdravotnej dokumentácie pacienta),
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení,
- inštruovanie pacientov v oblasti správneho spôsobu chôdze, sedenia, státia a držania tela,
- samostatná rehabilitačná práca na úseku liečebnej telesnej výchovy, individuálne a v skupinkách na úseku fyzikálnej terapie,
- vykonávanie stimulačných, reflexných a relaxačných masáží
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre,
- spolupráca s lekármi (pediatrom, neurológom, rehabilitačným lekárom)
- teamová spolupráca
Iné výhody
Všetky informácie Vám poskytneme na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
fyzioterapeut
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - základy alebo Anglický jazyk - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
- kladný vzťah k deťom - práca v našom rehabilitačnom centre je zameraná viac na detských pacientov,
- flexibilita, teamová spolupráca,
- výhodou je znalosť Vojtovej metódy a metódy Bobath (nie je podmienkou),
- masérske skúsenosti - 4 ročná prax (nie je podmienkou),
- výhodou je prax v zahraničí (Česká republika, Rakúsko).

Rehabilitačné centrum pri Trnave (14 km od Trnavy) zaoberajúce sa rehabilitačnou liečbou detí a dospelých pacientov s ochoreniami pohybového aparátu a centrálneho nervového systému.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Zdravotníctvo
Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona v Šúrovciach.
V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám životopis s telefonickým kontaktom na uvedenú e-mailovú adresu (telefonicky informácie neposkytujeme).
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.
Nová 95 Zobraziť na mape
919 25 Šúrovce
ID: 1506110   Dátum zverejnenia: 26.11.2013
Lokalita: Trnavský kraj
Pozícia: Fyzioterapeut
Spoločnosť: RENONA s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke