Fyzioterapeut

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Terchová
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800€ - 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie zdravotného stavu pacientov (na základe zdravotnej dokumentácie pacienta),
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení,
- komunikácia s priamym nadriadeným - vedúci rehabilitačnej skupiny,
- vykonávanie stimulačných, reflexných a relaxačných masáží,
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre,
- spolupráca s lekármi (pediatrom, neurológom,rehabilitačným lekárom),
- teamová spolupráca.

- pracovná doba od pondelka do piatka
- získavanie nových praktických skúseností v rámci komunikácie a návštevy zahraničných rehabilitačných centier,
- rekvalifikačné kurzy hradené spoločnosťou: kraniosakrálna terapia, kineziotaping, SM systém, hipoterapia, Bobath koncept,
- zamestnanie na trvalý pracovný pomer v perspektívnej spoločnosti, v príjemnom horskom prostredí
- výhodné platové podmienky, osobné ohodnotenie a navýšenie mzdy v závislosti od odbornosti, profesionality a kvality vykonanej práce
- mladý a dynamický tím
- možnosť kariérneho postupu v rámci rozvíjajúceho sa projektu
- zvýhodnené zamestnanecké stravovanie
- využívanie služieb komplexu za zvýhodnené ceny aj pre rodinných príslušníkov

V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám životopis s telefonickým kontaktom na uvedenú e-mailovú adresu (telefonicky informácie neposkytujeme).
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kladný vzťah k deťom (90% pacientov rehabilitačného centra sú deti), flexibilita, teamová spolupráca,
- výhodou je znalosť Vojtovej metódy a metódy Bobath (nie je to podmienkou),
- organizačné schopnosti,
- hľadáme zamestnancov na dlhodobú spoluprácu.

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1455070  Dátum zverejnenia: 22.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ - 1000€