Šofér/udržbár

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Nová 95, 919 25 Šúrovce, okres Trnava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca a zodpovednosť pri prevoze pacientov,
- Nakladanie a vykladanie tovaru na prevádzke,
- Dodržiavanie časových intervalov pri rozvoze pacientov,
- Starostlivosť o pridelené vozidlo,vozidlá(čistenie,tepovanie),
- Práca s financiami (preberanie hotovosti),
- Pomocné práce (kosenie,údržba objektu spoločnosti),
- Nakupovanie spotrebného tovaru pre spoločnosť,
- Uprava trávnatých plôch objektov,
- Práca nadčas,práca cez víkend,
- Pohyblivá pracovná doba.

Doplnené na osobnom pohovore.

Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona, Šúrovce.
V prípade, že Vás naša pracovná pozícia zaujala, zašlite nám životopis na uvedenú e-mailovú adresu (nekontaktujte nás telefonicky).
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného a flexibilného kandidáta na dlhodobú spoluprácu. Práca je náročná, vyžaduje si vyššiu fyzickú zdatnosť preto hľadáme fyzicky zdatného zamestnanca.
Práca si vyžaduje ako vodičské schopnosti tak aj technické zručnosti. Nutnosťou je platný zdravotný preukaz.
Pracovná smena je podľa potreby zamestnávateľa.

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1421701  Dátum zverejnenia: 11.7.2016