Vedúci Fyzioterapeut

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Nová 95, 919 25 Šúrovce, okres Trnava
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie zdravotného stavu pacientov (na základe zdravotnej dokumentácie pacienta),
- vykonávanie rehabilitačných procedúr a cvičení,
- riadenie rehabilitačného teamu v počte 2-3 fyzioterapeutov,
- komunikácia s priamym nadriadením - vedúca rehabilitácie RRC, lekára RRC,
- interné, externé konzultácie s liečenými pacientmi,
- inštruovanie pacientov v oblasti správneho spôsobu chôdze, sedenia, státia a držania tela,
- samostatná rehabilitačná práca na úseku liečebnej telesnej výchovy, individuálne a v skupinkách na úseku fyzikálnej terapie,
- asistencia pri odborných liečebných výkonoch v rehabilitačnom centre,
- spolupráca s lekármi (pediatrom, neurológom,rehabilitačným lekárom)
- teamová spolupráca

- po zaškolení je možný okamžitý systém prémiového odmeňovania - 150 eur mesačne,
- práca nadčas a počas sviatku preplácaná s príplatkom,
- po každom odpracovanom roku sa prehodnocujú platové podmienky zamestnancov,
- získavanie nových praktických skúseností v rámci komunikácie a návštevy zahraničných rehabilitačných centier,
- rekvalifikačné kurzy hradené spoločnosťou: kraniosakrálna terapia, kineziotaping, SM systém, hipoterapia, Bobath koncept,
- stravná jednotka zabezpečená spoločnosťou,
- možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spolupráci,
- doprava nad 40 km je hradená spoločnosťou vo výške 100 eur k platu (rozhoduje trvalý pobyt)

Osobný pohovor sa bude konať v rehabilitačnom centre Renona, Šúrovce.
Kontaktovať Vás budeme telefonicky(Vaše CV v slovenskom, prípadne nemeckom/anglickom jazyku, nám zasielajte na e- mail: [email protected])
Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie .

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-kladný vzťah k deťom (90% pacientov rehabilitačného centra sú deti), flexibilita, teamová spolupráca,
- výhodou je znalosť Vojtovej metódy a metódy Bobáth.
- organizačné schopnosti,
- administratívne zručnosti,
- komunikácia s priamym nadriadením - vedúci rehabilitácie RRC, lekár RRC,
- hľadáme zamestnancov na dlhodobú spoluprácu.

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1192853  Dátum zverejnenia: 24.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 eur