Účtovníčka/Mzdárka

Renona Rehabilitation

Miesto práce
Nová 95, 91925 Šúrovce, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné, komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva,
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavených faktúr, došlích faktúr, pokladničných dokladov, miezd, majetku, a ...
- riadenie, evidovanie účtovných dokladov spoločnosti,
- vypracovanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok,
- spracovanie daňových priznaní, daní s prímov a daní z motorových vozidiel
- metodické riadenie účtovania a nadväzujúcich procesov splatnou legislatívou,
- komunikovanie s orgánmi štátnej správy a inými inštitúciami,
- zodpovednosť za spracovanie a vedenie účtovnej agendy spoločnosti,
- komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi,
- iné úlohy zadané nadriadeným, ktoré súvisia s účtovníctvom

- notebook,
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Strojopis - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť,
- flexibilita,
- zodpovednosť,
- precíznosť,
- lojálnosť,
- výborné komunikačné schopnosti,
- zmysel pre tímovú prácu,

Renona Rehabilitation speciálnou rehabilitačnou liečbou ovplyvňuje vývoj detí a dospelých pacientov s poruchami pohybového aparátu, centrálneho a periférneho nervového systému.

Našim cieľom je maximálne zlepšenie pohybových schopností, intelektu a reči liečeného pacienta za pomoci najmodernejších liečebných postupov a terapií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3063923  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou