Rezeptionist/in

Renona Rehabilitation GmbH

Miesto práce
Carolusstraße 9, 2680 Semmering-Kurort, Rakúsko
Termín nástupu
1.6.2020
1 800 - 2 000 EUR/mesiac- 13. a 14. plat (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečiť plynulý chod na recepcii Kúpelného zariadenia v rámci spolupráce s druhým administratívnym pracovníkom,
- starostlivosť o plynulý chod kancelárie
- fakturácia
- komunikácia s klientmi/pacientami spoločnosti
-práca dlhý, krátky týždeň cca.14 dni v mesiaci

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- možnosť osobného a profesného rastu

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači
Kontaktovať Vás budeme telefonicky (Vaše CV v slovenskom, prípadne nemeckom/anglickom jazyku, nám zasielajte na e- mail: [email protected])

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výborné komunikačné
- skúsenosti s administratívnou prácou v Hoteli výhoda
- kultivované vystupovanie, zodpovednosť
- záujem o dlhodobú prácu
- flexibilita

Renona beeinflusst durch seine spezielle Rehabilitationsbehandlung die Entwicklung von Kindern und Erwachsenen mit Störungen des Bewegungsapparates, des zentralen und peripheren Nervensystems. Unser Ziel ist die maximale Verbesserung der Bewegungsfähigkeiten, des Intellekts und der Sprache des behandelten Patienten unter Hilfe modernster Behandlungen und Therapien.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3137724  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac