Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Account representative - medzinárodne oddelenie

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ako ACCOUNT REPRESENTATIVE pomáhate starať sa skúseným konzultantom o existujúce portfólio klientov po administratívnej stránke a zároveň vybavujete ich aktuálne požiadavky.

Aktuálne hľadáme kolegov do viacerých oddelení, či už je to špecializácia na flotilové poistenie, alebo do našej dcéry RENOMIA BENEFIT.

Bezprostredne po nástupe do tejto pozície sa naučíte:

evidovať poistné zmluvy v informačnom systéme a vytvárať reporty,
digitalizovať všetku agendu a procesy,
vystavovať a zasielať faktúry na základe vyúčtovania poisťovateľov,
sledovať úhrady poistného a urgovať poistné.

Akonáhle budete vyššie uvedené ovládať:

zložíte skúšku odbornej spôsobilosti v poisťovníctve (úroveň V), aby ste sa mohli kvalitne starať o klientov RENOMIA,
naučíte sa, ako asistovať pri správe klientov - vybavovať ich požiadavky, pracovať s informáciami súvisiacimi so zmluvami a zmluvnými podmienkami,
časom sa, pod vedením skúseného mentora, „pustíte“ do spracovania návrhov jednotlivých poistení od poisťovateľov a vyhodnocovania týchto ponúk pre našich menších klientov.

Dôležité sú pre nás:

Pracovné skúsenosti najlepšie v odbore poisťovníctva alebo administratívy, kde ste preukázali svoju schopnosť organizovať a koordinovať.
Chuť sa učiť, vzdelávať sa a rozvíjať v odbore poisťovníctva.
Silné komunikačné zručnosti a proklientsky prístup.
Efektívne riešenie situácií, starostlivosť a samostatnosť.
Práca s MS Office - Outlook, Word a najmä Excel.
Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič (pre občasné cesty za klientov).
Chcete profesne rásť? Nič si neželáme viac, než aby sa naši "juniori" vypracovali na seniorných konzultantov!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čo vám ponúkame:
• Možnosť rastu.
• Aktívna podpora: Potrebné vedomosti získate od profesionálov v odbore a budete mať prístup k odborným školeniam.
• Flexibilný pracovný čas.
• Príjemné pracovné prostredie.
• Ľudský prístup a otvorená komunikácia v rámci tímu a celej spoločnosti.
• Vynikajúci dlhodobý vzdelávací program. Dlhodobá podpora odborného a osobného rozvoja vrátane odborných skúšok a certifikátov.
• 3 dni zdravotného voľna.
• Mobilný telefón a notebook.
• Doplnkové dôchodkové sporenie + jazykové vzdelávanie.
• Vernostný bonus za odpracované roky v spoločnosti.
• Zamestnanecké podujatia.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

poisťovníctvo, služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V RENOMIA, jsme hrdí na poskytování kvalitních služeb, pracujeme s moderními technologiemi a vysoce odborným know-how. V naší společnosti najdete jak pestrou zajímavou práci, tak také skvělé kolegy, kteří se navzájem podporují, umí se zasmát a občas i společně tráví čas mimo pracovní prostředí. V RENOMIA sdílíme hodnoty a poslání, které jsou zásadní pro kulturu a život v naší společnosti.

Vaším cílem bude zajišťovat profesionální péči a rozvoj stávajících klientů. Budete mít příležitost se aktivně angažovat v celém procesu od analýzy rizik, zpracování pojistných programů po podporu při likvidaci škod. Vaše práce bude zahrnovat se spolupráci s týmem také vytváření a aktualizaci pojistných smluv, správu dokumentace a poskytování konzultačních služeb klientům.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Adéla Janouchová
E-mail: poslat životopis
ID: 4806905  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc