Najlepší ľudia v najlepšom tíme
Za našou skvelou službou pre klientov stoja zohrané tímy skúsených profesionálov. Aj Vám pomôžu stať sa uznávanými odborníkmi na trhu. Máme široké možnosti vzdelávania a osobného rozvoja v SR aj v zahraničí. Sme rodinná firma s priateľskou atmosférou.

Špecialista poistných programov

Miesto práce
Panenská 7, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora akvizičnej činnosti v súlade s obchodnou stratégiou s cieľom získať nových klientov:
  • príprava podkladov k akvizíciám, zber informácií a samostatná príprava textov podľa firemných šablón
  • úprava materiálov
  • spolupráca s kolegami, ktorí spolupracujú na spracovávaní obchodného prípadu
  • komunikácia s potenciálnymi klientami v súčinnosti s kolegami z obchodného oddelenia 
  • komunikácia s poisťovateľmi za účelom správneho spracovania ponuky 
  • podpora obchodných aktivít zamestnávateľa
  • koordinácia a účasť na direct-mailových aktivitách zamestnávateľa
  • príprava individualizovaných prezentácií a prezentačných materiálov 
  • práca s interným softvérom 
  • aktualizácia databáz a pravidelný reporting

  • Zamestnanie v perspektívnom odvetví a v stabilnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
  • Príjemné, moderné pracovné prostredie a mladý priateľský tím
  • Možnosť odborného rozvoja v rámci prepracovaného interného systému vzdelávania s dôrazom na neustále zvyšovanie kvalifikácie
  • Nadštandardný systém odmeňovania – nie MLM systém (fixný plat + motivujúce osobné ohodnotenie)
  • Široká škála benefitov (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, občerstvenie na pracovisku, tímbuildingové aktivity...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • presnosť, orientácia na detail a schopnosť doťahovať veci do konca
  • profesionálne vystupovanie pri komunikácii a poradenstve s klientami
  • komunikatívnosť, vyrovnanosť
  • starostlivosť a precíznosť v práci a záujem o trvalé sebavzdelávanie

RENOMIA je jeden z najväčších poisťovacích maklérov na Slovensku pôsobiaci v 13 krajinách. Dynamicky sa rozvíjame najmä v regióne strednej a východnej Európy, služby pre našich klientov zaisťujeme po celom svete. Nájdete u nás unikátnu kultúru, ktorá vzniká prepojením hodnôt a atmosféry rodinnej firmy s medzinárodným know-how minoritného amerického partnera.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Helena Horáková
E-mail: poslať životopis
ID: 2561760  Dátum zverejnenia: 23.8.2016