Manažér/ka siete RENOMIA NETWORK

Náplň práce

  • Udržanie a rozvoj dobrých vzťahov s členmi a sústavné budovanie dôvery v kvalitné služby RENOMIA NETWORK.
  • Obchodná podpora členov – pomoc pri starostlivosti o existujúcich klientov a získavaní nových.
  • Komunikácia s poisťovňami, komunikácia so špecialistami RENOMIA.
  • Pravidelné vyhodnocovanie činnosti jednotlivých členov.
  • Kontrolná činnosť pri naplňovaní štandardov RENOMIA NETWORK.
  • Akvizičné činnosti, zamerané na získanie nových členov siete.
  • Zabezpečenie vzdelávania pre členov vo vybraných oblastiach podľa potreby.
  • Aktívna účasť na tvorbe marketingových, metodických a vzdelávacích materiálov.
  • Pravidelná komunikácia a rozvoj vzťahov s poisťovateľmi.
  • Práca s informačným systémom – výkonnosť členov, štatistika, projekty v súvislosti so zvyšovaním počtu poistení u klientov.

Požadujeme

  • Prax v oblasti poisťovníctva, práce s obchodníkmi, rozvojom distribučných sietí.
  • Znalosti v oblasti produktov poistného trhu.
  • Prax v oblasti organizácie školení, firemných stretnutí.
  • Samostatnosť, obchodné a prezentačné zručnosti.

Ponúkame

  • Prácu na trvalý pracovný pomer u jedného z významných poisťovacích agentov na Slovensku, ktorý je na poistnom trhu od roku 2001 a ponúka komplexné služby v oblasti poistenia a risk managementu pre priemyselné, obchodné spoločnosti, podnikateľov a ich zamestnancov.
  • Prácu v spoločnosti s viac ako 300 zamestnancami v Českej republike, Slovensku, Maďarsku a Bulharsku, ktorá je tiež členom významnej medzinárodnej siete poisťovacích maklérov Worldwide Broker Network (WBN) zo sídlom v Londýne a partnerom v 135 krajinách sveta.
  • Príjemné a moderné pracovné prostredie.
  • Možnosť systematického odborného rozvoja v rámci prepracovaného interného systému vzdelávania s dôrazom na neustále zvyšovanie kvalifikácie.
  • Ohodnotenie zodpovedajúce kvalifikácii a nadštandardný systém odmeňovania a benefitov (jazykové vzdelávanie, bonusová dovolenka, vernostné odmeny, dôchodkové pripoistenie...)
ID: 2500758   Dátum zverejnenia: 19.9.2016