Babysitting Košice - Animátorka

RenMark spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Apríl, Máj
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o deti na detských oslavách a akciách, realizácia voľnočasových aktivít

- ďalšie finančné odmeny a príplatky pre šikovné animátorky
- zabezpečujeme dopravu zdarma na rôzne akcie mimo Košíc
- spoločné firemné posedenia a akcie pre zamestnancov

Zašlite životopis s fotografiou a motivačný list na [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

komunikatívny, asertívny a priateľský prístup k deťom, kultivované vystupovanie, organizačné schopnosti, prax v oblasti vychovávateľstva vítaná, kladný vzťah k deťom nutný, vysoká flexibilnosť.
Práca vhodná len pre študentov.

Naša spoločnosť ponúka služby - organizovanie detských osláv a rôznych detských akcie pre deti - mobilný detský kútik na svadby a rodinné oslavy - profesionálne opatrovanie detí
ID: 4797920  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.