Práca v sklade pri montáži káblových zväzkov v ČR

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmame na TPP skladníkov a montážnych pracovníkov. Hodinová sadzba je 80 - 106 Kč + príplatky. Trojsmenná prevádzka, pracuje sa 8 hod.denne + možnosť nadčasov. Ubytovanie a doprava je hradená a zabezpečená firmou. V prípade záujmu nás kontaktujte ešte dnes na tel.čísle 0948 642 522 alebo 0948 464 487.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ubytovanie a doprava je hradená a zabezpečená firmou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3099258  Dátum zverejnenia: 12.6.2017