Jednoduchá práca v ČR, vizuálna kontrola potlače, nástup ihneď!! Ubytovanie a cestu hradíme a zabezpečíme my!!

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame na trvalý pracovný pomer pracovníkov a pracovníčky na vizuálnu kontrolu potlače. Trojsmenná prevádzka, hodinová mzda 127 Kč/hod. brutto. Ubytovanie a cesta hradená a zabezpečená nami. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 642 522.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ubytovanie a cesta je hradená a zabezpečená nami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2996716  Dátum zverejnenia: 4.4.2017