Vizuálna kontrola potlače - práca v Českej republike, nástup ihneď

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihnď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame na trvalý pracovný pomer pracovníkov a pracovníčky na vizuálnu kontrolu potlače. Trojsmenná prevádzka, hodinová mzda 127 Kč brutto. Ubytovanie a cesta hradená a zabezpečená nami. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948 642 522 alebo 0948 464 487.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Práca vhodná rovnako pre mužov, ako aj pre ženy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2980607  Dátum zverejnenia: 20.3.2017