Skladník/čka

Renewal Agency s. r. o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame skladníkov do ČR na trvalý pracovný pomer. Ide o triedenie oblečenia a módnych doplnkov. Stabilná práca v trojsmennej prevádzke. Nástup možný ihneď. Hodinová mzda je 98 Kč/ brutto. Okrem ponúkaného platu možnosť získania bonusov. Ubytovanie a doprava je zabezpečená a hradená firmou. Poskytujeme zálohy na týždennej báze a tiež stravné lístky.
V prípade záujmu nás kontaktujte ešte dnes na tel.číslach 0948 464 487 alebo 0948 194 023.

doprava, ubytovanie, týždenné zálohy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Baliace práce v sklade.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Spoločnosť zaoberajúca sa zamestnávaním ľudí doma a v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2779106  Dátum zverejnenia: 24.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou