Prijímame skladníkov do ČR

Renewal Agency s.r.o.

Miesto práce
Česká republika
Termín nástupu
24.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímame skladníkov do ČR na trvalý pracovný pomer. Ide o triedenie oblečenia a módnych doplnkov. Stabilná práca v trojsmennej prevádzke. Nástup možný ihneď. Hodinová mzda je 98 Kč/ brutto. Okrem ponúkaného platu možnosť získania bonusov. Ubytovanie a doprava je zabezpečená a hradená firmou. Poskytujeme zálohy na týždennej báze a tiež stravné lístky.
V prípade záujmu nás kontaktujte ešte dnes na tel.číslach 0948 464 487 alebo 0948 194 023.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ochota pracovať v trojsmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Agentúra práce
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovania práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Renewal Agency, s.r.o.
Kacvinského 2/1381
08501 Bardejov
ID: 2771370   Dátum zverejnenia: 18.10.2016